Medycyna czy prawo

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
ancur93
Posty: 45
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:23

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: ancur93 »

Nie ma szans na coś takiego, i to jeszcze przy takich brakach Po prostu chcę się dostać żeby rodzice widzieli, że ich pieniądze nie poszły na marne, a poza tym chcę dokończyć to co zaczęłam. Potem najprawdopodobniej będę musiała podjąć jakąś pracę i uczyć się, a kasę wydawać na korki Czyli wesoło się zapowiada Mam nadzieję, że dam radę za pierwszym podejściem
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: proximeaccessit »

Nie martw się, teraz progi mocno zleciały i na pewno dasz sobie radę. Mieszkasz w stolicy? Będziesz celować w WUM?
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: Lektom »

wychodzi na to że lekarski nie taki straszny jak go malują

chociaż moi znajomi z łodzi bardzo narzekają/ przed kolokwiami sypiają po 2 godziny. no ale może są nadto ambitni.
mam nadzieję
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: proximeaccessit »

Chyba trochę przesadzają. Może faktycznie zarwałam nockę przed pierwszym kolokwium z anatomii, ale potem nie jest już tak źle. Ale słyszałam też, że Łódź jest szurnięta nieco. A Ty składasz tylko do Łodzi?
Awatar użytkownika
ancur93
Posty: 45
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:23

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: ancur93 »

Dzięki za wsparcie Tak będę celować na WUM i tylko tam, nie wiem czy to trochę nie głupia decyzja, ale i tak już ryzykuję rezygnując w takiej chwili ze studiów, mam nadzieję, że się uda. Też liczę na te progi. Nie jestem ze stolicy dużo bardziej na południe okolice Krakowa.
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: proximeaccessit »

A dlaczego tylko WUM, jeśli mogę spytać?
Awatar użytkownika
ancur93
Posty: 45
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:23

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: ancur93 »

Jasne Bo oceniam siły na zamiary i oprócz WUM mógłby być jeszcze Poznań bo tam fizyki nie trzeba. A myślę, że właśnie do Warszawy nie będzie się tak trudno dostać. Nie zrozum mnie źle. W sumie nauki jest a nie wiem czy wyrobiłabym się z trzema rozszerzeniami
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: proximeaccessit »

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, na WUM wcale nie jest trudno się dostać i fizyka podst. też nie jest trudna. Ale wzięłabym pod uwagę też Wrocław, gdzie zasady są te same, a próg jest czasem niższy o 2-3 punkty. Choć podobno WUM od AM we Wrocławiu jest jednak lepszy :-(
Awatar użytkownika
ancur93
Posty: 45
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:23

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: ancur93 »

Właśnie o takie info też mi chodzi Naprawdę wielkie dzięki. W takim razie też zerknę jak tam jest. Ale puki co mam nadzieję, że jak będę ostro cisnąć to dam radę. Jak oceniasz moje szanse, na podstawie tego co wcześniej pisałam?
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: Michch »

Akurat o AMWro nie słyszałem ani jednej złej opini, o WUMie i owszem. A zarywanie nocy jest fatalnym pomysłem:P
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: Stalowy »

"Lepszy, gorszy To od Ciebie zależy jakim będziesz dochtórem w przyszłości

Co do składania na uczelnie, to złożyłbym jeszcze np. Białystok / ŚUM - tam jest zawsze najniżej, a awaryjnie dobrze takie coś mieć gdyby np. fizyka Ci nie poszła. Poznań ma najwyższe progi akurat z 2-przedmiotowych.
Awatar użytkownika
ancur93
Posty: 45
Rejestracja: 5 mar 2012, o 17:23

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: ancur93 »

Ok dzięki za informację a znacie może jakieś opinie na temat ŚUM-u w Białymstoku albo medycyny we Wrocławiu? z góry dzięki
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Uwaga!! Lekarski!! HELP dla życia bez tytoniu

Post autor: proximeaccessit »

Michch pisze:Akurat o AMWro nie słyszałem ani jednej złej opini, o WUMie i owszem. A zarywanie nocy jest fatalnym pomysłem:P
Jakie złe opinie słyszałeś o WUM-ie, jeśli mogę spytać?
W rankinku Perspektyw Wrocław jest na szarym końcu.

Ja o Śląsku słyszałam same złe opinie, ale dowód anegdotyczny to żaden dowód. Oraz: czy ktoś może wie, czy to prawda, że w Białymstoku histologia jest bardzo okrojona?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości