nauczyciel chemii, a stomatologia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: nauczyciel chemii, a stomatologia

Post autor: tchorz »

Ja tylko napisałam,że na podstawie twoich postów odbieram Twój wiek jako wczesno gimnazjalny.
Przykro mi z powodu Twoich rodziców. Ale wydaje mi się że w takiej sytuacji własnie powinieneś być dojrzalszy, niż średnia.

A pierwsze co mi się rzuciło w oczy to nieliczenie się z kasą.
Twoje plany wygladają strasznie kosztownie

Krepetycje bierze się zwykle wtedy gdy jest to konieczne, a zrozumiałam, że że chemia jest twoją pasją więc powinieneś sam się przyłozyć.
Rozumiem,że jak nie dostaniesz się na stacjonarną stomę to pójdziesz na płatną? potem gabinet i drugi kierunek chemia(wtedy na pewno już płatne) to daje 10 lat kosztów nauki, utrzymania (w innym mieście i ewentualnie mieszkania we Włocławku)A jakieś wakacje?
Nie wiem też, czy jako początkujący dentysta dasz rady utrzymać gabinet.

Ale skoro nie masz takich rozterek to oznacza, że fundusze masz prawie nieograniczone.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: nauczyciel chemii, a stomatologia

Post autor: wojtak »

Przy 10 godzinach otwartego gabinetu tygodniowo nic nie zarobisz i będziesz musiał dokładać do interesu". Pensja nauczyciela zbyt wysoka też nie jest.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: nauczyciel chemii, a stomatologia

Post autor: Lektom »

myslisz, ze nauczyciel z gimnazjum nie zna materialu licealnego?
Niestety często się tak zdarza. Po prostu to czego się nie używa, zostaje zapomniane.
Chodze do tej pani rowniez na biologie.
Ta pani to mądrość chodząca-D

powodzenia stary
MaMichal
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2012, o 10:18

Re: nauczyciel chemii, a stomatologia

Post autor: MaMichal »

tchorz pisze:Ja tylko napisałam,że na podstawie twoich postów odbieram Twój wiek jako wczesno gimnazjalny.
Przykro mi z powodu Twoich rodziców. Ale wydaje mi się że w takiej sytuacji własnie powinieneś być dojrzalszy, niż średnia.

A pierwsze co mi się rzuciło w oczy to nieliczenie się z kasą.
Twoje plany wygladają strasznie kosztownie

Krepetycje bierze się zwykle wtedy gdy jest to konieczne, a zrozumiałam, że że chemia jest twoją pasją więc powinieneś sam się przyłozyć.
Rozumiem,że jak nie dostaniesz się na stacjonarną stomę to pójdziesz na płatną? potem gabinet i drugi kierunek chemia(wtedy na pewno już płatne) to daje 10 lat kosztów nauki, utrzymania (w innym mieście i ewentualnie mieszkania we Włocławku)A jakieś wakacje?
Nie wiem też, czy jako początkujący dentysta dasz rady utrzymać gabinet.

Ale skoro nie masz takich rozterek to oznacza, że fundusze masz prawie nieograniczone.

Nie chce isc na platna stome? Wszystko widzisz w czarnych kolorach? Mam nadzieje, ze sie dostane. z 2011 roku jak robilem sobie w domu mialem bio 83 chem 97 fiz 79. Wiadomo nie jestem egzaminatorem i napewno ten wynik jest malo wiarygodny - nie ma nic wspolnego z tym jaki wynik osiagne w tym roku. Ale, wierze w poziom mojej wiedzy i mam nadzieje na stome. Poza tym prosze nie offtopuj . Temat ten dotyczy jak mam pogodzic studia i prosze o pomoc w tej sprawie . A po jaki kij martwisz sie moja dalsza kariera? Przeciez to moja przyszlosc, nie twoja. Zajmij sie soba, mnie zostaw w spokoju i nie OFFTOPUJ. JAk znasz odpowiedz na moje poczatkowe pytanie to sie wypowiedz, a jak masz zamiar pieprzyc nie na temat- nie odwiedzaj tego watku Dziekuje, dobranoc
Awatar użytkownika
Ensuite
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2012, o 22:22

Re: nauczyciel chemii, a stomatologia

Post autor: Ensuite »

Ja tam trzymam za Ciebie kciuki, powiem Ci, że jak jak chodziłem do gimnazjum to kompletnie nie wiedziałem co ze mnie wyrośnie, a po pół roku liceum okazało się, że chemia to też moja pasja. )
Na chemie na UJ Ci proponuje tam zrobisz sobie kursy nauczycielskie Sam się tam wybieram za 2 lata ( dopiero jestem w 1 klasie ) powodzenia i trzymam kciuki za tegoroczną maturę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości