praca dyplomowa

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
magz
Posty: 44
Rejestracja: 16 lut 2010, o 09:17

praca dyplomowa

Post autor: magz »

mam takie pytanie do osob bardziej doświadcznych chemicznie, jeśli stoi się przed wyborem katedry do pracy dyplomowej a potem możliwe że magisterskiej, to co będzie waszym zadniem bardziej przyszłościowe katedra analizy środowiska, coś w stylu technik separacyjnych, te wszystkie chromatografie, ekstrakcje, tlc, hplc, gc, czy katedra bioorganiczna? chodzi mi o to jakie ukierunkowanie mi sie bardziej przyda jesli po studiach chciałabym rozpocząc prace własnie w jakimś zakładzie chemicznym.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: praca dyplomowa

Post autor: Batha »

moim zdaniem te chromatografie, bo jeśli chodzi o ch. biooorganiczną, to będą konkurować z Tobą biotechnolodzy, farmaceuci, itp.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: praca dyplomowa

Post autor: zetsu »

jak dla mnie to zadna z podanych specjalności szału nie robi. Zapotrzebowanie w przemyśle jest teraz na chemię fizyczną, elektrochemię, materiałoznawstwo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości