Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Natek2
Posty: 3
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 19:20

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Natek2 »

Witam wszystkich !
nigdy tu jeszcze nie pisałam ale zaciekawił mnie temat , bo sama brałam udział w konkursie kuratoryjnym w tym roku
Jestem z województwa pomorskiego, a biologia to moja pasja więc uznałam że chętnie się dowiem jakie są wasze odczucia po konkursie
I mam nadzieje że rozszerze wiedze pisząc z wami
Phincz
Posty: 68
Rejestracja: 13 gru 2012, o 20:39

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Phincz »

Natek2 witamy zostałaś w tym roku laureatem jak wrażenie po konkursie ?
Awatar użytkownika
Pretta
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:29

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Pretta »

Otrzymałam odpowiedź od kuratora i jestem rozczarowana -,- Liczyłam na dotarcie do sprawiedliwości właśnie u niego, ale jak widać nawet nie otrzymałam kontrargumentów na żadne z moich zastrzeżeń - zadanie ostatnie.

Znowu była zasada ctr+c, ctr+v, tak jak po pierwszym odwołaniu?


"Odpowiadając na Państwa pismo (data wpływu [.]) zawierające odwołanie do decyzji Komisji Wojewódzkiej Konkursu Przedmiotowego z Biologii dla uczniów gimnazjum woj. śląskiego w roku szkolnym 2012/2013, informuję, że w wyniku rozpatrzenia ww. odwołania i ponownej ocenie zadań liczba punktów uzyskanych przez [imię nazwisko] nie uległa zmianie i wynosi [.].

Na podstawie 33 ust. 2pkt 7 Regulaminu Przedmiotowego z Biologii dla uczniów gimnazjum woj. śląskiego w roku szkolnym 2012/2013 decyzja zespołu odwoławczego jest ostateczna."
krzysiek97
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 12:23

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: krzysiek97 »

Witam!
Obserwuję to forum już od dłuższego czasu.Brałem udział w konkursie z biologii w woj. śląskim.Zostałem laureatem.Czy wie ktoś o terminie gali, na której będą wręczane dyplomy?
gosia97
Posty: 61
Rejestracja: 17 gru 2012, o 20:00

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: gosia97 »

krzysiek97 pisze:Witam!
Obserwuję to forum już od dłuższego czasu.Brałem udział w konkursie z biologii w woj. śląskim.Zostałem laureatem.Czy wie ktoś o terminie gali, na której będą wręczane dyplomy?
Jest w poniedzialek 15.04 nie wiem jak inne delegatury, ale jak jestes z Kato to na nasypowej jest od 12:30

Natek2
Posty: 3
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 19:20

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Natek2 »

Troche sie zagapiłam z odpowiedzią ale tak jestem laureatką
A Ty Phincz ?
Natek2
Posty: 3
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 19:20

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Natek2 »

ja brałam udział w konkursie 2 lata pod rząd
jako drugo klasistka byłam finaliską a do laureata zabrakło mi 4 punkty
w tym roku jednak udało mi się (województwo pomorskie)
a co do nauki
no uczyłam sie z podręczników z 3 lat
materiały podane w regulaminie
i wszystkie ksiązki z biologi jaki mi wpadły do ręki
u nas nasze panie nas przygotowują bardzo dobrze ( 5 godzin kółka tygodniowo (w soboty też )) i mają wielką biblioteke więc zawsze maiłam w czym wybierać

a mam pytanie :
czy w innych województwach też zmienili regulamin , że się przechodzi na wszystkich etapach procentowo?
Dalena
Posty: 11
Rejestracja: 8 mar 2013, o 19:35

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Dalena »

Hej
Ludzie, jak tam nastroje na tydzień przed egzaminem gimnazjalnym? Denerwujecie się? Powtarzacie materiał?
A jak to jest z tymi, którzy nie piszą matmy i przyrody? Dostają od razu max punktów za tę część czy co?

Ktoś z was pisze konkurs powiatowy z biol? W ogóle jest u was coś takiego Ja mam drugi etap jutro
Ami
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2013, o 18:18

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Ami »

Odwoływałam się o 26 zadanie, ach i liczba punktów uległa zmianie, a jakże, z 52 na 53.
Aż kusi żeby panu wicekuratorowi podziękować, taki miły gest!

krzysiek97
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 12:23

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: krzysiek97 »

A jak to jest z tymi, którzy nie piszą matmy i przyrody? Dostają od razu max punktów za tę część czy co?
Zaświadczenie o zdobyciu tytułu laureata należy skserować okazać je przewodniczącemu szkolnej komisji egzaminacyjnej.To ksero idzie do OKE i oni na podstawie tego przyznają nam 100% z matmy i przyrody.
rabned
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2013, o 19:46

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: rabned »

ooo Ami a to ciekawe. co było w Twoim przypadku nie tak? znając tegoroczną komisję nie zauważyli że napisałaś coś poprawnie (?), bo o takich przypadkach również słyszałem. wg mnie WOM w Katowicach i kuratorium, nie ma co, stanęły na wysokości zadania -.-
Ami
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2013, o 18:18

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Ami »

Szukałam raczej sprawiedliwości w sprawie nieregulaminowości ostatniego zadania. Więc liczyłam albo na zaliczenie całego zadania, albo na usprawiedliwienia z ich strony i brak zmiany w liczbie punktów. A tu taki samotny jeden punkt. No nic, zawsze lepiej 52 niż 53.

Ami
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2013, o 18:18

Re: Konkurs kuratoryjny z biologii 2012/2013 dla gimnazjum

Post autor: Ami »

.53 niż 52 oczywiście. Pomyłka.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości