Technologia chemiczna czy Zarządzanie i inżynieria produkcji

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Ewka9_91
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 18:46

Technologia chemiczna czy Zarządzanie i inżynieria produkcji

Post autor: Ewka9_91 »

Witam,

który kierunek studiów jest lepszy waszym zdaniem:

*Technologia chemiczna na Politechnice Wrocławskiej

czy

*Zarządzanie i inżynieria produkcji
i tu drugie moje pytanie, jeżeli ten kierunek to gdzie najlepiej Politechnika Wrocławska?, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu? czy Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu?

Po którym lepiej z pracą w przyszłości? Który jest ogólnie bardziej przyszłościowy? Jak myślicie Co ogólnie uważacie o tych kierunkach?

Proszę o pomoc bo o jedynym i drugim kierunku przeczytałam dużo rzeczy dobrych jak i złych, nie mam pojęcia co wybrać. Z góry dziękuje za pomoc
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Technologia chemiczna czy Zarządzanie i inżynieria produkcji

Post autor: keehl »

Jak co to oba na PWr. ZIP na UE jest fajny pod tym względem, że można wybrać specjalizację związaną z technologią chemiczną i ma się dużo tego typu zagadnień, więc studia są dość ciekawe. Ale program na PWr wydaje się być bardziej solidny i konkretny.

Ja bym wybrał TCh na PWr - jak ci się zachce zarządzać, to zawsze możesz zrobić podyplomowo jakieś MBA.
Ewka9_91
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 18:46

Re: Technologia chemiczna czy Zarządzanie i inżynieria produkcji

Post autor: Ewka9_91 »

Dziękuje bardzo za odpowiedź, wezmę ją pod uwagę przy wyborze kierunku

A może ktoś jeszcze ma swoje zdanie na ten temat Bardzo proszę o podzielenie się nim
Ewka9_91
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 18:46

Re: Technologia chemiczna czy Zarządzanie i inżynieria produkcji

Post autor: Ewka9_91 »

Nikt więcej nie ma zdania na ten temat Bardzo proszę o pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości