Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: Acetylo »

Cześć,
Mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik punktów na pielęgniarstwo kiedy ma się matury R a w rekrutacji liczą się podstawowe albo gdzie można znaleźć takie informacje. Interesuje mnie Poznań, Wrocław, Lublin ewentualnie Warszawa. Przeszukałam strony internetowe tych uczelni i albo ja nie widze albo tam nie ma nic wspomniane o przeliczaniu punktów czy może nie ma czegoś takiego i rozszerzenie równia sie podstawie ? Na maturze zdawałam rozszerzenia biologie i chemie.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc, bo dzwonienie po uczelniach zostawiam sobie jako ostateczność
Bella Donna
Posty: 198
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:03

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: Bella Donna »

Dokładnie to samo chciałabym wiedzieć, tylko o Krakowie. Pisałam rozszerzenie z biologii i to by było strasznie głupie, jakby np. 80% z podstawy było lepsze od 75% z rozszerzenia. Też nigdzie nie znalazłam informacji i przelicznikach.
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: Limonkaa »

Nie do końca tak jest. Przelicznik z rozszerzenia różni się nieco od podstawy (mimo wszystko to kwestia kilku punktów). Np. na ŚUM-ie w systemie rekrutacji jest dostępna owa tabelka i tam można sobie zerknąć nie wiem jak jest na innych uczelniach.
maks12
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2012, o 21:54

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: maks12 »

W Lublinie rozszerzenie liczone jest x1,5 a podstawa x1.
UM w Poznaniu -
Acetylo, generalnie to słabo szukałaś
rusalka
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:02

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: rusalka »

Bella Donna pisze:Dokładnie to samo chciałabym wiedzieć, tylko o Krakowie. Pisałam rozszerzenie z biologii i to by było strasznie głupie, jakby np. 80% z podstawy było lepsze od 75% z rozszerzenia. Też nigdzie nie znalazłam informacji i przelicznikach.

Na UJ podstawa jest dzielona przez dwa.
Bella Donna
Posty: 198
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:03

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: Bella Donna »

maks12, skoro tak dobrze szukasz, to może znajdziesz też o przelicznikach na UJ w Krakowie?
maturzystka04
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 11:58

Re: Pielęgniarstwo - przeliczanie punktów 2012

Post autor: maturzystka04 »

Hej Jak zdaje się maturę rozszerzoną z biologii, to liczbę punktów mnoży się przez 2 we Wrocławiu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości