Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: iSzymur »

Jak się uczyłaś do poprawy?

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: nika0645 »

Pięknie prosimy o wskazówki! Ja poproszę zwłaszcza z biologii

ala1234
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2012, o 10:12

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: ala1234 »

Z chemii to głównie zadania, żadnej filozofii tu nie ma. Biologii uczyłam się z podręczniów wsipu, (są gdzieś na chomiku) jest tam więcej informacji niż potrzeba na maturę, ale wszystko dobrze wytłumaczone i mniej błędów niż w operonie. I maturki z lat poprzednich, spory segregator się nazbierał tego. No i prawidłowe podejście, bez presji i jakoś pójdzie:)
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: nika0645 »

ala1234 pisze:Z chemii to głównie zadania, żadnej filozofii tu nie ma. Biologii uczyłam się z podręczniów wsipu, (są gdzieś na chomiku) jest tam więcej informacji niż potrzeba na maturę, ale wszystko dobrze wytłumaczone i mniej błędów niż w operonie. I maturki z lat poprzednich, spory segregator się nazbierał tego. No i prawidłowe podejście, bez presji i jakoś pójdzie:)
chyba zajrzę do tych WSiPowskich podręczników ma ktoś link do chomika? z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Passiflora »

Jeśli chodzi o materiały do matury, to chyba mogę pomóc Priv

Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Alexandraxx »

Jak Wam idą przygotowania? Robicie tylko arkusze, czy nadal zakuwacie?
Ja już się srasznie boję, to moja ostatnia szansa, pierwszy i ostatni raz poprawiam (oczywiście biologię).
ninka-nina
Posty: 107
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 14:12

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: ninka-nina »

Ja zrobilam sumiennie witowskiego z bioli robiac notatki jak czegos nie wiedzialam, teraz bede sobie tylko powtarzac z vademecum operonu :-P

Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Alexandraxx »

Ja mam jeszcze matmę do ogarnięcia, chemii nie poprawiam, 88 % mnie nawet satysfakcjonuje .
Mam nadzieję, że nam się uda ))
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Passiflora »

Alexandraxx pisze:Jak Wam idą przygotowania? Robicie tylko arkusze, czy nadal zakuwacie?
Ja już się srasznie boję, to moja ostatnia szansa, pierwszy i ostatni raz poprawiam (oczywiście biologię).
A ja dopiero zaczynam powtarzanie Co prawda dużo przypomniałam sobie na studiach, ale trochę do zrobienia mi zostało.
Pójdę na luzie, co ma być to będzie. Jakbym myślała tak jak niektórzy O Boże, to już moja ostatnia matura, obym dała radę, bo jak nie. to już na starcie mogłabym sobie odpuścić podchodzenie do poprawy
Alexandraxx
Posty: 35
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 21:33

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Alexandraxx »

Nie po siedziałam cały rok w domu, żeby jeszcze się teraz nie dostać . Wybuliłam full kasy od Rodziców na kursy/korki/książki i inne pierdoły, zmarnowałam swoje życie towarzyskie, więc liczę na sukces .

ZYCZĘ WSZYSTKIM POWODZENIA! )
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: mis koala »

Passiflora pisze:
Alexandraxx pisze:Jak Wam idą przygotowania? Robicie tylko arkusze, czy nadal zakuwacie?
Ja już się srasznie boję, to moja ostatnia szansa, pierwszy i ostatni raz poprawiam (oczywiście biologię).
A ja dopiero zaczynam powtarzanie Co prawda dużo przypomniałam sobie na studiach, ale trochę do zrobienia mi zostało.
Pójdę na luzie, co ma być to będzie. Jakbym myślała tak jak niektórzy O Boże, to już moja ostatnia matura, obym dała radę, bo jak nie. to już na starcie mogłabym sobie odpuścić podchodzenie do poprawy
Dobre podejście podziwiam za taką walkę ze sobą i silny charakter no i trzymam kciuki w maju
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: agentka91 »

To ja się dołączam do grona spadochroniarzy". Rocznik 91. Podchodzę drugi raz do matury, po czterech latach robienia różnych rzeczy, które można nazwać poszukiwaniem sensu". Zdaję bio R, angielski R i polski R, ale 90% czasu poświęciłam biologi, także mam nadzieję na wysoki wynik i wymarzone (wreszcie!) studia.
Oczywiście mam głupi charakter i zamiast teraz się najbardziej spiąć i kuć ile wlezie to się lenię, a jedyne co mnie przeraża to mój spokój.
Wszystkim spadochroniarzom życzę wysokich lotów
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Poprawa matury kolejny raz - kto poprawia?

Post autor: Passiflora »

mis koala, dziękuję bardzo :* Tak naprawdę nic innego mi nie zostało. Już dwa razy zawaliłam maturę z biologii i chemii przez nerwy. Musiałam zmienić podejście, bo kolejna poprawa byłaby bez sensu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość