Kot

seysza
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2012, o 18:32

Kot

Post autor: seysza »

jak zmusić półdomowego kota do spania w koszyku?
mój kot jest półdomowy co oznacza ze do domu przychodzi się wyspać i wygłaskać a na noc idzie na łowyjest cholernie uparty i nie uśnie w koszyku, woli oczywiscie moje łóżko
Awatar użytkownika
Litawor
Posty: 340
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 12:05

Re: Kot

Post autor: Litawor »

Chyba zły dział.

Wydaje mi się, że jedynym wyjściem jest systematyczne i stanowcze wyrzucanie kota z łóżka. Zmusić go do spania akurat w koszyku chyba się nie da, ale jeśli łóżko będzie niedostępne, a koszyk w jakimś atrakcyjnym miejscu (np. w jakimś kącie) i będzie w nim miękko, to może się skusić.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Kot

Post autor: AnnaWP »

Nie widzę możliwości zmuszenia kota do spania w czymkolwiek.
Spróbuj położyć w koszyku świeżo wyprany i wyprasowany obrus - u nas działało 100%, kot zawsze znajdzie wyprasowany obrus i sobie na nim usiądzie

A tak serio - połóż kotu koszyk w miejscu, gdzie lubi spać, może się skusi. Albo daj mu tam to, na czym lubi się wylegiwać, kocyk, podusię itd.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Kot

Post autor: zoo_ »

AnnaW_UO pisze: u nas działało 100%, kot zawsze znajdzie wyprasowany obrus i sobie na nim usiądzie



Oj trudno będzie, trudno
Jaki ten koszyk jest?
Jeśli otwarty, postawiony gdzieś w widocznym miejscu to kot nie będzie tam spał, to nie pies.
Najlepiej jakby to było coś z czterema ścianami, dachem i tylko wejściem tak, żeby było ciemno, cicho i przytulnie. No i oczywiście coś super mięciutkiego na spód. Arystokracja
grzyb_m
Posty: 994
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:50

Re: Kot

Post autor: grzyb_m »

Może zakup atraktis dla kotów, czyli kocimiętkę w spreju. Psikaj tym jego łóżeczko - może się skusi.
seysza
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2012, o 18:32

Re: Kot

Post autor: seysza »

koszyk ma cztery sciany i dach i takie male wejsciewyrzucanie go z łóżka nie ma raczej przyszłości, bo mój kot zaraz się wścieka i robi głupie rzeczy
kupię tą kocimiętke
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości