co robić?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
margarittta
Posty: 24
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 12:07

Re: co robić?

Post autor: margarittta »

dzięki za sugestie
simon24
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2011, o 18:55

Re: co robić?

Post autor: simon24 »

ebiologia
Dzięki za dobre słowo
Karolina721
Posty: 34
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:19

Re: co robić?

Post autor: Karolina721 »

a co jeśli wzięłabym dziekankę na drugi rok? czy wtedy gdyby udało mi się dostać na lekarski to czy płaciłabym za wykorzystane punkty na pierwszym roku?
Awatar użytkownika
ebiologia
Posty: 281
Rejestracja: 21 lip 2010, o 15:45

Re: co robić?

Post autor: ebiologia »

Karolina721, oczywiście.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: co robić?

Post autor: zetsu »

Czy mógłby ktoś zamieścić na forum linka do tejże dziwnej ustawy ? Z całym szacunkiem ale to na jaki temat toczy się dyskusja ciężko w jakikolwiek sposób odnieść gdyż nic o tym nie pisze w necie. Jedyne co znalazłem to to

Kod: Zaznacz cały

serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/591152,drugi_kierunek_studiow_platny_dopiero_w_2013_roku.html

Kod: Zaznacz cały

warszawa.dlastudenta.pl/studia/artykul/Drugi_kierunek_studiow_bezplatny_jeszcze_rok,77423.html
Także nim zaczniecie słuchać się plotek wygłaszanych na tym forum, radzę poszukać sprawdzonego źródła.
Karolina721
Posty: 34
Rejestracja: 22 maja 2012, o 13:19

Re: co robić?

Post autor: Karolina721 »

ebiologia pisze:Karolina721, oczywiście.



Naprawdę? kurcze, myślałam jednak że nie
margarittta
Posty: 24
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 12:07

Re: co robić?

Post autor: margarittta »

Proszę o radę osób, które są zorientowane w temacie)

Sytuacja wygląda tak (na razie hipotetycznie rzecz jasna) : idę na pielęgniarstwo niestacjonarne (na UJ powiedzmy) żeby nie wykorzystywać punktów ECTS, po czym po roku poprawiam maturę i chcę iść na lekarski. Wtedy rezygnuję z pielęgniarstwa niestacjonarnego i studiuję lekarski z pełną pulą punktów. Jeżeli jednak nie dostanę się na lekarski to wtedy przenoszę się z pielęgniarstwa niestacjonarnego na stacjonarne i studiuję normalnie.

Czy taki plan jest możliwy w ogóle? z góry dziękuję za info
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: co robić?

Post autor: latomerii »

Jak najbardziej możliwy jeśli na Twojej uczelni nie robią problemu z przenoszeniem z niestacjonarnych na stacjonarne
margarittta
Posty: 24
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 12:07

Re: co robić?

Post autor: margarittta »

dzięki latomeri:) okej, a czy ktoś może wie o zwyczajach UJ w takich sytuacjach?
rusalka
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:02

Re: co robić?

Post autor: rusalka »

margarittta pisze:Proszę o radę osób, które są zorientowane w temacie)

Sytuacja wygląda tak (na razie hipotetycznie rzecz jasna) : idę na pielęgniarstwo niestacjonarne (na UJ powiedzmy) żeby nie wykorzystywać punktów ECTS, po czym po roku poprawiam maturę i chcę iść na lekarski. Wtedy rezygnuję z pielęgniarstwa niestacjonarnego i studiuję lekarski z pełną pulą punktów. Jeżeli jednak nie dostanę się na lekarski to wtedy przenoszę się z pielęgniarstwa niestacjonarnego na stacjonarne i studiuję normalnie.

Czy taki plan jest możliwy w ogóle? z góry dziękuję za info

Na UJ nie ma niestacjonarnego pielęgniarstwa.
Awatar użytkownika
Candy1992
Posty: 164
Rejestracja: 24 maja 2012, o 11:42

Re: co robić?

Post autor: Candy1992 »

Studiowałam przez pół roku technologię chemiczną na polibudzie i w porę zrezygnowałam. I tak chciałam się po roku przenieść, więc musiałabym płacić. A tak to przestudiowałam pół roku na marne, ale przynajmniej płacić nie muszę.
Awatar użytkownika
Candy1992
Posty: 164
Rejestracja: 24 maja 2012, o 11:42

Re: co robić?

Post autor: Candy1992 »

Niestety kolego ustawa jest więc jak najbardziej prawdziwa. Zresztą gadałam z dziekanem i wszystko potwierdził.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość