AGH KRAKOW - rejestracja dla kandydata ! POMOCY

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
izia21
Posty: 12
Rejestracja: 30 sie 2011, o 10:15

AGH KRAKOW - rejestracja dla kandydata ! POMOCY

Post autor: izia21 »

WIEM ,ZE REKRUTACJA ZAZYNA SIE 4.06.2012R. ALE JESTEM OSOBA ,KTORA WOLI WSZYSTKO PIERWSZE DOBRZE SPRAWDZIC , I PO SPRAWDZENIU PRZECZYTANIU MAM PROBLEM Z KTORYM MUSZE SIE DO WAS ZGLOSIC O POMOC. CHODZI MI DOKLADNIEJ O TO CO NIZEJ ZAZNACZYLAM W TEKSCIE KTORY ZNAJDUJE SIE NA STRONIE AGH. GDZIE NA STRONIE AGH MOGE ZNALESC TEN SYSTEM E-REKRUTACJI ?
PROSZE O POMOC


"Krok po kroku na I stopień studiów
Krok 1
Elektroniczna rejestracja
Chcesz studiować w AGH?
Zarejestruj się na stronie systemu e-Rekrutacja wprowadzając swoje dane osobowe.
Dzięki systemowi e-Rekrutacja będziesz uczestniczyć w rekrutacji na studia w AGH.
Postępuj zgodnie z instrukcjami i czytaj uważnie wszelkie komunikaty podawane w systemie e-Rekrutacja i często sprawdzaj swoje konto e-mail, na które będziemy przesyłać różne informacje o rekrutacji na studia w AGH.

UWAGA!
Do systemu e-Rekrutacja można się ponownie zalogować po podaniu swojego nr PESEL i hasła wprowadzonego w trakcie rejestracji. (.)

z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: AGH KRAKOW - rejestracja dla kandydata ! POMOCY

Post autor: Raccoon6 »

System e-rekrutacji będzie dopiero dostępny od 4 czerwca z tego co się orientuję ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość