Poprawa matury a wybór studiów.

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury a wybór studiów.

Post autor: _włóczykij »

Lucyfer, nie mówię, że to czyjaś wina przecież
________

Re: Poprawa matury a wybór studiów.

Post autor: ________ »

Adele, a ile % mialas rok temu z biologii i chemii?

Leja93
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2012, o 14:10

Re: Poprawa matury a wybór studiów.

Post autor: Leja93 »

mam dokładnie ten sam problem. szukam kierunku, na którym mogłabym rok przezimowac i potem napisac jeszcze raz maturę. Słyszałam, że na biologii i biotechnologii na pierwszym roku można sobie dobrze powtórzyc wiadomości z liceum. Czy ktoś wie czy to prawda ?
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Poprawa matury a wybór studiów.

Post autor: karchola »

Nie. Nie ma dobrego kierunku na przezimowanie bo studia studiami a matura swoje. Pewnie z jakiegos kierunku znajdzie się ktoś komu studia były przydatne. Ja osobiście studiowałam pielęgniarstwo, znajomi biotech, biole, chemie, fizykę i jeszcze pare innych w sumie jedna dziewczyna z farmacji powiedziała, że studia jej trochę pomogły. Z reguły jest to odwrotny efekt - nadmiar informacji szkodzi.
Epinefryna

Re: Poprawa matury a wybór studiów.

Post autor: Epinefryna »

Leja93 pisze:mam dokładnie ten sam problem. szukam kierunku, na którym mogłabym rok przezimowac i potem napisac jeszcze raz maturę. Słyszałam, że na biologii i biotechnologii na pierwszym roku można sobie dobrze powtórzyc wiadomości z liceum. Czy ktoś wie czy to prawda ?

Ja zostałam domu przez rok, bo uważałam, że jeśli pójdę na studia to ani matury nie poprawie wystarczająco ani studiów dobrze nie pociągnę. I opłaciło się, bo podniosłam wynik o 36 % w sumie. Teraz mam nadzieję się dostać.
Mój kolega poszedł zimować na biologię i już tam zaczyna 3 rok rawdopodobnie, bo dwa razy poprawiał ale mało poprawił.A program to w ogóle inna bajka. Kupa botaniki, informacje zupełnie nie przydatne do matury.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości