Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
disseminata
Posty: 9
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:40

Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: disseminata »

widzieliscie arkusz na stronie cke?powiem ,z chyba gorszy od tej majowej ,sami ocencie.jest na glownej stronie cke
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: _włóczykij »

disseminata, nie powiedzialabym d czerwcowe sa latwiejsze na ogol od majowych - ale nie widzialam arkusza z tego roku
disseminata
Posty: 9
Rejestracja: 7 cze 2012, o 10:40

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: disseminata »

to zobacz i ocen ,zrobilam go i myslalam jakos dlzuej nad nim niz nad majowym:)) ale coz kwestia gustu:)
adestor
Posty: 253
Rejestracja: 22 sty 2011, o 14:36

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: adestor »

Biologia - dużo trudniejsza od majowej, jeden z gorszych arkuszy
Chemia- tendencyjna, poziom roku 2009, czyli powrót do zadań kopiuj/wklej z witowskiego

Ogólnie majowe byly korzystniejsze, bo na pewno latwiej natracić punktow na tym arkuszu z biologii niz na majowym z chemii
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: Przemeqq »

biologia trudniejsza z mojego punktu widzenia, łatwiej było stracić punkty.
chemia to kpina i kopiowanie zadań czysto z Witowskiego, tym razem zero zadań na myślenie, schematowcy musieli przeżywać niezły orgazm widząc taki arkusz.
Awatar użytkownika
DENTIST
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2010, o 08:46

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: DENTIST »

Przemeqq chyba jednak troszkę przesadzasz:/ Każdy ma swoje odczucia - orgazm może ty przeżyłeś cwaniaczku jak napisałeś swoją nie schematyczną maturę z maja. Zresztą nie ma się teraz co licytować - dla Ciebie schemat kopiuj/wklej dla kogoś innego nie lada wyczyn. Jestem ciekawa jak byś napisał ją bedąc na miejscu osób tam piszących, a nie siedząc w domku przed komputerkiem.

Co do biologii to się zgadzam - arkusz nietypowy. Pozdrawiam
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Matura z chemii 2012 czerwiec termin dodatkowy

Post autor: Przemeqq »

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Zauważyłem tylko, że gdybym był człowiekiem z wyćwiczonymi schematami rozwiązywania zadań zrobiłbym tą maturę bez problemu. Ciągle uważam, że była dużo łatwiejsza aniżeli majowa, która wymagała najzwyklejszego kombinowania. I nie piszę tak, żeby wylać swoje frustracje i zrzucić wszystko na niesprawiedliwość losu, bo wydaje mi się, że majową chemię napisałem całkiem si )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości