skierowania na badania lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wooster
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2012, o 20:31

skierowania na badania lekarskie

Post autor: wooster »

Witam,
Jako że nie będę mógł osobiście zajmować się procesem rekrutacji, gdyż wyjeżdżam w wakacje do pracy, już teraz muszę skompletować dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji na kilka uniwersytetów. Największy problem mam z badaniami lekarskimi, bo muszę zrobić je już teraz, a wyjeżdżam niedługo, a jeżdżenie we wszystkie miejsca byłoby trudne do zrealizowania. Potrzebne mi są skierowania na badania. Wiem, że u lekarzy medycyny pracy honorowane są też wydrukowane skany skierowań (np. z Białegostoku wysyłają skan skierowania na badania lekarskie), dlatego mam do Was pytanie. Czy ktoś już ma i byłby chętny zrobić skan takiego skierowania i wysłać mi go? Jak nie całość, to chociaż pieczątki z podpisami. Jestem nawet skłonny za takie skany zapłacić (nawet samych pieczątek z podpisami). Chodzi mi o stomatologię.
Pozdrawiam
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: xjc »

Z tego co wiem, można iść prywatnie (i oczywiście za tą przyjemność zapłacić) bez jakiegokolwiek skierowania. Mi również zależało na czasie (i odległości), dlatego wybrałam taką opcję.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości