skierowania na badania lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: aniulka019 »

Polecam Zgierska zdecydowanie jak jestes spoza Lodzi to wszystko zalatwisz w 2-3h max. Wszystko na dzym lajcie, np okulista w 2 minuty tylko badz na czczo

justy91
Posty: 19
Rejestracja: 12 gru 2012, o 18:12

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: justy91 »

a można zrobić sobie morfologię dwa-trzy dni wcześniej i przyjechać już z wynikami? czy będą chcieli koniecznie zrobić swoją?
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: aniulka019 »

Ktoś gdzieś pisał, że można, morfologia + próby wątrobowe. Ale najlepiej zadzwonić, te babeczki tam miłe są
degra
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:55

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: degra »

To może moje streszczenie jak to wyglądało komuś pomoże. A więc chwilę po 10 byłam na zgierskiej i w ciągu godziny załatwiłam morfologię krwi oraz okulistę. Nic więcej nie musiałam robić z wyjątkiem odczekania do godziny 15 na wyniki badań. Samo wystawienie świadczenia trwało jakieś 2 minuty. Faktycznie bardzo dobrym pomysłem jest zrobienie prywatnie morfologi, ponieważ wtedy od ręki robisz okulistę, a lekarz medycyny pracy( o ile wtedy będzie) przyjmie od razu. Obsługa miła, nie było żadnych problemów, łatwo trafić z placu Hallera, także bardzo polecam.
Januszek
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2016, o 18:09

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: Januszek »

Witam, ja robiłem badania w [mod] i jestem bardzo zadowolony. Bardzo mili i sympatyczni pracownicy. Wyniki badań otrzymałem w ten sam dzień. Ceny są na ich stronie także można sobie wcześniej sprawdzić co i ile kosztuje. Ja i moja rodzinka od paru lat jak trzeba robimy u nich badania także z czystym sercem mogę polecić. W razie pytań służę pomocą. Pozdrawiam
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: Ziomek123 »

Januszek zapomniałeś napisać:
wpis sponsorowany
Awatar użytkownika
Versinn
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:44

Re: skierowania na badania lekarskie

Post autor: Versinn »

Januszek reklamy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości