Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
liah
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2011, o 15:55

Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: liah »

Hej Założyłam ten temat, ponieważ zastanawiam się czy znajdą się tegoroczni maturzyści, planujący studia w Krakowie, chętni do wspólnego poszukiwania mieszkania. Co prawda wyniki matur przed nami, a rekrutacja dopiero w lipcu, ale myślę, że dobrze wcześniej się zorientować przeglądałam ogłoszenia i gdyby zebrała się grupa 4,5 osób to można by mieszkać w Krakowie za całkiem przystępną cenę szukałam w okolicach Kampusu UJ, czyli Ruczaj Jeżeli ktoś byłby chętny, piszcie! oczywiście płeć nie gra roli
pozdrawiam
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Przemeqq »

To jak buk da to będę chętny )
liah
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2011, o 15:55

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: liah »

to super w takim razie pozostało czekać na wyniki miejmy nadzieję że buk da
roxanaa
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2010, o 21:23

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: roxanaa »

To jeżeli się uda to ja również baardzo chętnie alee chyba małe szanse niestety mam żeby sie dostać do wymarzonego Krakowa
Medyk 300

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Medyk 300 »

Przemeqq

Ty chcesz iść na Medycynę lub kierunki z nią pokrewnione ?
Najpierw radziłbym się nauczyć pisać i zmniejszyć analfabetyzm bo chyba masz duży piszą buk zamiast Bóg wydaje mi się że nawet nie zdajesz sobie sprawy kim On jest skoro Ci to tak schlebia pisząc taki wyraz.
Bez Niego daleko nie zajdziesz bo gdzie Boga w swoim życiu nie ma tam szczęścia i wieczności nie ma dla takiego człowieka jak Ty.
Także zanim coś napiszesz to przemyśl co chcesz napisać.

LIAH

Widzę że masz ten sam problem.

Pozdro
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Mårran »

Medyk 300, nie każdy musi wierzyć Jeśli nazywasz to problemem, to ok, ale od tego są osobne wątki (i fora) ^^

A co do nauczenia się pisać, to ekhm. przeczytaj swoje posty ]
Pani Buka
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Kester »

Medyk 300, *nie pokrewnione, a spokrewnione, pisząc zamiast piszą, przed że stawiamy przecinek. Zanim zaczniesz oceniać wypowiedź, naucz się pisać
I tak jak wyżej, nie każdy wierzy, a wciskanie ludziom własnych racji w ten sposób, trochę razi po oczach.
liah
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2011, o 15:55

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: liah »

Medyk 300, pisz na temat, jeśli już piszesz wnioskuję, że nie jesteś zainteresowany tematem wiara to kwestia indywidualna i nie musisz tutaj nikogo pouczać

roxanaa, Przemeqq, jeśli można zapytać na co startujecie?
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Przemeqq »

liah, lek i lekdent )
Medyk 300, nigdy nie twierdziłem, że jestem mistrzem ortografii i pięknej polszczyzny. Nie zmienia to faktu, że jeśli nawet jakiś tam pan gdziekolwiek, kiedykolwiek istniał/istnieje, mam jakieś 99,9% pewności, że ma w głębokim poważaniu to czy robię błąd ortograficzny tytułując go ) Z resztą moja aluzja wcale nie musiała nawiązywać do religii. A w takim przypadku - czy nie można wywnioskować, że w jakimś stopniu przemawia przez Ciebie fanatyzm religijny? : )
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Przemeqq »

281%, możemy szukać tego mieszkania
---------------

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: --------------- »

Medyk 300 pisze:Przemeqq

Ty chcesz iść na Medycynę lub kierunki z nią pokrewnione ?
Najpierw radziłbym się nauczyć pisać i zmniejszyć analfabetyzm bo chyba masz duży piszą buk zamiast Bóg wydaje mi się że nawet nie zdajesz sobie sprawy kim On jest skoro Ci to tak schlebia pisząc taki wyraz.
Bez Niego daleko nie zajdziesz bo gdzie Boga w swoim życiu nie ma tam szczęścia i wieczności nie ma dla takiego człowieka jak Ty.
Także zanim coś napiszesz to przemyśl co chcesz napisać.

LIAH

Widzę że masz ten sam problem.

Pozdro
Medyk300 nie bedę komentował Twojego postu tak jak mialem, powstrzymam sie. Napisze tylko to, ze nie musisz byc az tak agresywny, bo pisząc takie słowa raczej zniechecasz ludzi do religii którą wyznajesz.
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Flavia »

Jeśli ja dostanę się do Krakowa, to jestem jak najbardziej chętna. Nie palę papierosów, wiem jak uruchomić odkurzacz i nie kolekcjonuję zasuszonych kupek różnych zwierzątek. Tak więc myślę, że nie będę sprawiać problemów
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wspólny wynajem mieszkania - Kraków :)

Post autor: Przemeqq »

Flavia, jeśli masz na tyle pkt, że masz to 99% pewności, że się dostaniesz to już można by szukać czegoś.
Chyba, że ci przeszkadza mieszkanie z chłopakiem, ale zapewniam, że bardziej hmm. żeby znaleźć ładne słowo. nieszkodliwego z przekonania ciężko znaleźć p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości