przenoszenie papierów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
abstractlady
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 11:28

przenoszenie papierów

Post autor: abstractlady »

Witam, mam problem. Aktualnie jestem studentką pierwszego roku farmacji, poprawiałam mature i poprawiłam ją tak, że myśle że dostane się na lekarski również w Poznaniu. I mam teraz problem co mam zrobić z dokumentami, bo chciałabym na farmacji wziąć dziekanke i zacząć lekarski. Tyle, że jak poszłam do dziekanatu to powiedziano mi, że swoje dokumenty (oryginał świadectwa i świadectwo ukończenia szkoły) dostanę jeśli zrezygnuję ze studiów. Ale nawet jeśli zrezygnuje muszę robić obiegówke a to tez troche czasu zajmuje, a na dostarczenie papierów do biura rekrutacji mam dwa dni. a jesli będę się starać o dziekanke to najpierw muszę uzyskać zgode obydwu dziekanów?

Nie mam pojęcia jak to najlepiej rozwiązać może ktoś był w podobnej sytuacji?
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: przenoszenie papierów

Post autor: Murthad »

Robienie lekarskiego i farmacji jest trochę bezcelowe moim zdaniem.
Lekarski będzie wystarczająco wymagający ]
Zresztą nie pozwolą Ci studiować dwóch kierunków. P
abstractlady
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 11:28

Re: przenoszenie papierów

Post autor: abstractlady »

nie chce robić dwóch kierunków aż tak źle ze mną nie jest
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: przenoszenie papierów

Post autor: Murthad »

To nie rozumiem czemu chcesz wziąć dziekankę
________

Re: przenoszenie papierów

Post autor: ________ »

Gdyby dziewczynie nie szlo (odpukac ) na lekarskim, moglaby zrezygnowac i za rok mialaby do czego wrocic (czyli na farmacje). Tak mysle.

cincin
Posty: 94
Rejestracja: 7 lip 2010, o 15:22

Re: przenoszenie papierów

Post autor: cincin »

sylwia nie ywciagasz zadnych papierow, idziesz do dziekanatu i prosisz o poswiadczone kopie swoich dokumentow i te poswiadczone kopie dajesz w biurze rekrutacji jak sie dostaniesz i oni to przyjmą na bank
abstractlady
Posty: 72
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 11:28

Re: przenoszenie papierów

Post autor: abstractlady »

no właśnie tak myślałam, żeby zostawić sobie w razie coś wyjście awaryjne.

a co do papierów byłam w dziekanacie i wreszcie sotkałam tam osobę o odruchach ludzkich i faktycznie ona powiedziała, że wypożyczenie papierów jest możliwe
Eleanor Rigby
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:29

Re: przenoszenie papierów

Post autor: Eleanor Rigby »

[at] Też przenosiłam się z farmacji w zeszłym roku, polecam zamiast dziekanki wziąć roczną przerwę
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: przenoszenie papierów

Post autor: arapaima »

Jaką roczną przerwe?
Eleanor Rigby
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:29

Re: przenoszenie papierów

Post autor: Eleanor Rigby »

Każdemu studentowi na UMP przysługuje możliwość przerwania studiów na rok. Wiąże się to z zostawieniem w dziekanacie indeksu i legitki, ale ponieważ przy zmianie kierunku nr indeksu nie ulega zmianie, to ostatecznie legitki nie zabierają. Dziekankę lepiej mieć zawsze w zanadrzu, bo nie wiadomo co się może przez te parę kolejnych lat wydarzyć Panie w dziekanacie farmacji zawsze bez większego problemu kserują strony z indeksu i podbijają zgodność z oryginałem, jeśli istnieje możliwość przepisania jakiegoś zaliczenia
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: przenoszenie papierów

Post autor: arapaima »

Ja czytałam regulamin wumu i tam nic takiego nie było. To jestem ciekawa czy mi też to przysługuje czy zależy to od uczelni?
Eleanor Rigby
Posty: 7
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:29

Re: przenoszenie papierów

Post autor: Eleanor Rigby »

Nie mam pojęcia. O takie rzeczy najlepiej pytać w dziekanatach, bo tam mają wszystkie formularze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości