składanie dokumentów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

składanie dokumentów

Post autor: biologiczka_6 »

Hej ! Mam pytanie czy jeśli w terminie wyznaczonym przez uczelnie nie złożę dokumentów to będę skreślona z listy kandydatów ? I jak jest z tymi badaniami ,czy da się je zrobić w ciągu 1 dnia i w tym samym złożyć papiery.Na czym te badania polegają i czy długo trwają.Proszę o odpowiedzi bo jestem w kropce ,gdyż muszę złożyć dokumenty 10-13 lipca i nie wiem czy się wyrobię w 1 dzień .
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: składanie dokumentów

Post autor: Dudek »

No po coś jest ten termin prawda? Gdyby nie było terminu to by napisali i przywieź dokumenty w pierwszej wolnej chwili". Jeżeli w tym terminie się nie wyrobisz, leci II lista a Ty niestety out.
Jak ja robiłem badania poszedłem przywitałem się, dane podałem, 30zł zostawiłem wyszedłem, wszystko trwało ok 5-10min.

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: składanie dokumentów

Post autor: biologiczka_6 »

Czyli tak jak myślałam Dzięki za potwierdzenie. Dudek, Gdzie ty robiłeś badania?
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: składanie dokumentów

Post autor: Dudek »

Ja robiłem u siebie w rodzinnej miejscowości u lekarza medycyny pracy z tego co pamiętam, trochę dawno to było.
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: składanie dokumentów

Post autor: klimo »

u mnie taka sama sytuacja, też robiłam u siebie w mieście, ale lekarka nawet nie zapytała czy jestem zdrowa, 30zł i do wiedzenia
Freeze
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2012, o 20:52

Re: składanie dokumentów

Post autor: Freeze »

pamiętajcie o tych białych teczkach bo robią z tego wielki problem jak ktoś nie ma.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 91 gości