Skierowanie na badania na lekarski 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: wojtass »

Mam pytanie odnośnie badań. Mianowicie na stronie umedu jest coś takiego: lista dokumentów i tam dalej: przy składaniu dokumentów otrzymają Państwo skierowanie do lekarza medycyny pracy. Szukając dalej na stronie widzę że te badania trzeba dać do Łodzi w 5 dni po tym jak się da papiery, oraz to że te badania można zrobić tylko w wybranych punktach. O tutaj i na dole lista ośrodków w których te badania można zrobić. Nie jestem pewien czy dobrze mówię ale do Łodzi mam daleko (250km) i będę z dokumentami prawdopodobnie w środę i nie ukrywam że jest to problem dla mnie żeby tam nocować w wypadku gdy badań nie będzie można zrobić od ręki lub na drugi dzień. Może wypowie się ktoś starszy jak to wygląda?
ewa1608
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:34

Re: Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: ewa1608 »

W tamtym roku przy składaniu dokumentów otrzymywało się chyba skierowanie (albo i nie) i należało w ciągu tych 5 dni rzeczywiście donieść papier. Ja miałam od zwykłej lekarki na kartce wypisane, ze moge i tyle. Pani w okienku nic nie powiedziala. Jeżeli masz daleko, proponuje załatw sobie to zaświadczenie, i wrazie co powiesz ze masz daleko i chyba powinni ci uwzględnić. To młodzi ludzie przyjmuję te papiery wiec nie powinno być probelmu.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: wojtass »

ok dzięki, a to zaświadczenie to tylko takie ma być że: jestem zdolny do studiowania i mogę być narażony na kontakt z materiałem biologicznych i promieniowaniami i tyle? bo mam u mnie w miasteczku lekarza medycyny pracy więc myślę że możnaby i tak było zrobić
ewa1608
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:34

Re: Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: ewa1608 »

ja miałam: Ze pani XYZ jest zdolna do studiowania na kierunku . na UMEDZIE
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: wojtass »

ok. bardzo dziękuję
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Skierowanie na badania na lekarski 2012

Post autor: attyde »

Badanie robisz u obojętnie jakiego lekarza medycyny pracy w swoim mieście (te z listy pewnie są bezpłatne, takie zaświadczenie kosztuje ok.40zł), a z tego co wiem, to możesz je dosłać, żeby nie jechać specjalnie do Łodzi.
A co do tego, że młodzi ludzie przyjmują papiery - młodzi, nie znaczy mili :p
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości