Dokumenty do wys?ania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
AgaCioOoReK
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2010, o 18:34

Dokumenty do wys?ania

Post autor: AgaCioOoReK »

Witajcie : )

Mam pytanie. Je?eli na moim koncie pojawi?a si? informacja: Kandydat znajduje si? na li?cie rezerwowej. W celu dalszej rekrutacji na tym kierunku koniecznie z?ó? dokumenty. to jestem na li?cie zakwalifikowanych czy lista rezerwowych to co innego?
Niestety nie wiem jak do tego podej, bo na innych uczelniach s? tylko listy przyj?tych, zakwalifikowanych i nie.

Druga sprawa o jak? chcia?abym si? Was zapyta? to wymagane dokumenty. po?wiadczon? przez UKR kserokopi? ?wiadectwa dojrza?o?ci to nie jest to samo co odpis? W przypadku wysy?ania dokumentów co ma zrobi? z moim ?wiadectwem notariusz?
Jak najlepiej wys?a? dokumenty i kiedy?

Z góry dzi?ki za pomoc!
AgaCioOoReK
Posty: 21
Rejestracja: 13 mar 2010, o 18:34

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: AgaCioOoReK »

Dodatkowo chcia?am jeszcze zapyta? o wydrukowanie podania na studia. Klikam Wydruk Poda? i przechodzi mi do danych o s?u?bie wojskowej. Daje wi?c ?e nie dotyczy i nic. Nie mog? nic zrobi?. Jak mam wydrukowa? podanie?!
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: hotdog1990 »

AgaCioOoReK pisze:Witajcie : )

Mam pytanie. Je?eli na moim koncie pojawi?a si? informacja: Kandydat znajduje si? na li?cie rezerwowej. W celu dalszej rekrutacji na tym kierunku koniecznie z?ó? dokumenty. to jestem na li?cie zakwalifikowanych czy lista rezerwowych to co innego?
Niestety nie wiem jak do tego podej, bo na innych uczelniach s? tylko listy przyj?tych, zakwalifikowanych i nie.

Druga sprawa o jak? chcia?abym si? Was zapyta? to wymagane dokumenty. po?wiadczon? przez UKR kserokopi? ?wiadectwa dojrza?o?ci to nie jest to samo co odpis? W przypadku wysy?ania dokumentów co ma zrobi? z moim ?wiadectwem notariusz?
Jak najlepiej wys?a? dokumenty i kiedy?

Z góry dzi?ki za pomoc!
Skoro masz napisane ?e znajdujesz sie na li?cie rezerwowej to jeste? na rezerwie, ale nie martw si? bo pewnie si? dostaniesz bo rezerwa jest tak brana ?eby raczej wszyscy si? dostali. Dostajesz z CKE ?wiadectwo dojrzalosci i jego odpis ktore sa honorowane tak samo i jest to tak zwany orygina?.

Je?li uczelnia dopuszcza kopie po?wiadczone notarialnie to na pewno jest to napisane w regulaminie rekrutacji ale z tego co wiem to nie Bydgoszcz nie dopuszcza.

Najlepiej pojecha?, zobaczy? na ?ywo miasto bez wzgl?du jak daleko si? ma.
madeline
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 16:30

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: madeline »

Hej mam ten sam problem. U mnie nawet nie ma gdzie kliknac zeby to wydrukowac. Jestem w kropce. Jestem ?lepa?
koskar
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2013, o 11:43

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: koskar »

A orientuje si? kto?, jak wys?a? poczt? wymagan? przez nich po?wiadczon? przez UMK kserokopi? dowodu osobistego"? To te? mo?na za?atwi? u notariusza czy trzeba jecha? do Bydgoszczy?
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Heisenberg »

Witam
mam pytanie: jak ostatnio by?em co? tam zanie do CM juz nie pami?tam co to spyta?em o skierowanie na badania lekarskie i mi jaka? kobieta powiedzia?a ?e na lekarski nie sa potrzebne a teraz wszed?em na stron? Collegium Medicum i by? wzór skierowania na badania lekarskie dla kierunku lekarskiego. To skierowanie na lek jest potrzebne czy nie?
stokrotka_94
Posty: 7
Rejestracja: 2 sie 2013, o 09:46

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: stokrotka_94 »

nie jest potrzebne
beza
Posty: 29
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:34

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: beza »

ten sam problem, dopoki nie wybiore WKU podanie nie moze byc wydrukowane, wyjasni mi to ktos? czy mam po prostu podac najblizsze WKU mojego miejsca zamieszkania?
Mae
Posty: 40
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 08:22

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Mae »

Ja rok temu wpisa?am WKU w swoim mie?cie i zwolniony/nie podlega
i wszystko by?o w porz?dku.
beza
Posty: 29
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:34

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: beza »

dzieki tak tez zrobie
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Heisenberg »

czyli chwila na lekarski wcale nie trzeba robic bada? lekarskich?
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: sandoz »

hotdog1990 pisze:Skoro masz napisane ?e znajdujesz sie na li?cie rezerwowej to jeste? na rezerwie, ale nie martw si? bo pewnie si? dostaniesz bo rezerwa jest tak brana ?eby raczej wszyscy si? dostali.
no i Agacio sie dosta?a ale to nie zawsze tak dzia?a z ta rezerw?.
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Heisenberg »

i jeszcze jedno pytanko: moje zdj nie spe?nia dok?adnie tych wymogów co podali w stronie kandydata ale przy zdje pisze stan robocze i znajduje sie napodaniu, wi?c zosta?o przyj?te?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości