Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Yogi94
Posty: 176
Rejestracja: 14 lip 2012, o 10:04

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: Yogi94 »

Przecież V to bardzo dobre liceum. Pewnie będziecie mieć w III klasie fakultety z bio i chem wię warto będzie chodzić. Dla chcącego nic trudnego
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: promyczek14175 »

Fakultety w moim LO to była porażka. N-lka była fanką siatkówki, a akurat w godzinie trwania zajęć były relacje z meczów w TV, więc zajęć często nie było
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

promyczek14175 pisze:Fakultety w moim LO to była porażka. N-lka była fanką siatkówki, a akurat w godzinie trwania zajęć były relacje z meczów w TV, więc zajęć często nie było
to nie zazdroszcze, zamiast z wami omawiac zadania hm wolala mecz ogladac tu od takich nauczycieli to z daleka, ale jezeli tlumaczy nauczyciel, pokazuje jak zadania rozwiazywac, to nie widze sensu zeby sie przenosic.

promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: promyczek14175 »

zgadzam sie
colett
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2011, o 18:08

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: colett »

80% ludzi z VII, którzy się dostają na AM też brali korepetycje w maturalnej, najczęściej z chemii i z fizyki. Jednak nie da się ukryć, że faktycznie nauczyciele mają inny system niż w V, bardziej nastawiony na efektywne nauczanie, samodzielne myślenie i dobre wyniki maturalne, oczywiście. Jeśli masz możliwość to się wynoś z V i idź do VII. Mam znajomych z V, którzy chodzili na korki całą maturalną (nawet z 3 przedmiotów) nikt się nie dostał, właściwie to tylko po przelicznikach z matury IB masz jakieś szanse. Słyszałam też np. że w zeszłym roku nikt się nie dostał stamtąd na lekarski. Dużo zależy od człowieka, jesteś zdolny i pracowity - dostaniesz się, ale po tkwić w szkole, która cię do tego nie przygotuje. Dużo większe szanse z VII.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: goodman »

Oo jaa. Wnioskując z tematu, że jesli jestem absolwentem prowincjonalnego humana na zadupiu to już nigdy nie dostane sie na AM? Mogliscie o tym wczesniej dac znac, bo bym sobie odpuscił pisanie tej biologii na 85%
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

ja tez po prowincjonalnym LO, biologia 87% chemia 95%, w takim wypadku nie wiem jakim cudem.

Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: mickey_mouse »

Nie podniecajcie się tak ludzie swoimi wynikami, niestety i tak nie dostaniecie się na studia, bo nie jesteście z LO VII, ale spoczko, ja też nie wiedziałam i się wygłupiłam
colett
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2011, o 18:08

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: colett »

Raczej nie chodzi o to, kto do jakiego liceum chodził, ale skąd są większe szanse dostania się i która szkoła dobrze przygotowuje. Każdy patrzy jak lepiej i wygodniej, takie czasy. Nie każdy kto poszedł do VII się dostał, mimo, że się starał i mu zależało.kto jest inteligenty i zdolny mógł chodzić do szkoły w jakiejś małej miejscowości i dostać się bez korków.
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

podalam swoj wynik nie po to zeby sie chwalic, tylko zeby pokazac ze po kazdym liceum, nawet po zabitym dechami dziurze da sie ladnie mature napisac. moze autorka sie martwi bezpodstawnie.
Ale jak masz watpliwosci to sie przenies do tego lepszego LO.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: mickey_mouse »

sylwia1508, spokojnie, ja tylko ironizowałam
a co do wątpliwości autorki - sama miałam wątpliwą przyjemność przez pewien czas chodzić do najlepszego LO w Polsce i wiesz co? Decyzja o zmianie tej szkoly na taką zwyczajną była najlepszą jaką mogłam podjąć ]
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: Shaq »

Również nie jestem z VII LO. Wszystko zależy od Ciebie. Do matury można przygotować się samemu (+ ew. internet) i napisać ją na przyzwoity wynik.
Sam chodziłem do baardzo prowincjonalnego liceum i jakoś się udało.
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

mickey_mouse pisze:sylwia1508, spokojnie, ja tylko ironizowałam
a co do wątpliwości autorki - sama miałam wątpliwą przyjemność przez pewien czas chodzić do najlepszego LO w Polsce i wiesz co? Decyzja o zmianie tej szkoly na taką zwyczajną była najlepszą jaką mogłam podjąć ]
heh nie szkodzi a z ciekawosci jakie jest najlepsze LO w Polsce? obstawiam Warszawe
chyba Szczecin XIII LO? Przeczytalam Twoje miejsce zamieszkania i domyslam sie ze Szczecin.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości