Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: promyczek14175 »

najlepsze to chyba trójka w gdyni
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: mickey_mouse »

sylwia1508, tak, XIII ^^
promyczek14175, w tym roku trzynasteczka nie zajęła zaszczytnego 1. miejsca ale była pierwsza przez 5 czy tam 6 lat z rzędu nie mówię najlepsza, bo najlepsza nie była na pewno
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

mickey_mouse pisze:sylwia1508, tak, XIII ^^
promyczek14175, w tym roku trzynasteczka nie zajęła zaszczytnego 1. miejsca ale była pierwsza przez 5 czy tam 6 lat z rzędu nie mówię najlepsza, bo najlepsza nie była na pewno
i rzeczywiscie w tym XIII LO tak super ucza ?

Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: mickey_mouse »

Co prawda byłam tam tylko 1 semestr ale uważam, że gdybym została dłużej, to na pewno gorzej poszłaby mi matura ] oni tam wszystko ustawiają pod sukcesy na olimpiadach (w tym olimpiadzie misyjnej znajomosci Afryki, albo wiedzy o zywnosci i zywieniu), jeśli nie startujesz i nie dajesz tym samym szkole pozycji w rankingu perspektyw to jesteś nikim, nauczyciele nie odpowiadają na dzień dobry itp. Nie chce mi się tego przypominać, ale delikatnie rzecz ujmując nie byłam zadowolonym z życia człowiekiem przebywając cały czas w atmosferze permanentnej spiny i chorej rywalizacji sukces szkoły polega na przynależącym do niej gimnazjum, gdzie hodowani są przyszli olimpijczycy i nad nimi już nie trzeba specjalnie pracować, bo rozwijają się sami ^^ A wyniki matur XIII nie są powalające, co chyba mówi samo za siebie
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

mickey_mouse pisze: ale uważam, że gdybym została dłużej, to na pewno gorzej poszłaby mi matura ] (.) A wyniki matur XIII nie są powalające, co chyba mówi samo za siebie
mozna powiedziec, ze sie przenioslas do lepszego LO.
mickey_mouse pisze: w tym olimpiadzie misyjnej znajomosci Afryki, albo wiedzy o zywnosci i zywieniu
tytul laureata olimpiady misyjnej znajomosci Afryki dawal maks punktow przy rekrutacji na prawo na UJ, a tytul laureata olimpiady wiedzy o zywnosci i zywieniu dawal maks punktow prz rekrutacji na medycyne na UJ. takie miejsca sa najgorsze, taki wyscig szczurow, chora rywalizacja, jak ktos slaby psychicznie to moze wysiasc Dzieki ze opisalas swoje dawne LO.

Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: mickey_mouse »

A co, dało Ci to jakieś wyobrażenie na temat atmosfery jaka może panować na CMUJ? Myślałam poważnie o tej uczelni do czasu jak znajomi rodziców, których syn jest na 6 roku krakowskiej medycyny opisali mi jak studiowanie tam wygląda, może jestem przewrażliwiona, ale zapachniało mi trzynasteczką i to tak intensywnie
________

Re: Czy z liceum innego niż LO 7 można dostać się na AM?

Post autor: ________ »

Dalo heh ja do Lublina ale nie ma tego zlego, juz wiesz jakich miejsc omijac. jednak i atmosfera i w liceum i na studiach tez jest wazna, a nie pozycja w rankingach. Szkoda ze nie robia rankingu, wg srednich matur jakie osiagaja uczniowie danych liceow - ciekawe czy by chociaz w czesci pokrywal sie z rankingiem perspektyw.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości