zamiana wydziau

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
voyelle
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

zamiana wydziau

Post autor: voyelle »

Witam
Dostałam dzisiaj list i wylądowałam na II wydziale, czy nie chciałby się ktoś zamienić, bardzo mi na tym zależy.
voyelle
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: zamiana wydziau

Post autor: voyelle »

mieszkam na ochocie więc mam bliżej do I wl, zresztą byłoby to dla mnie ułatwienie, bo mam siostrę na stomie, która jest na I wl
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: zamiana wydziau

Post autor: Pan II WL »

voyelle pisze:mieszkam na ochocie więc mam bliżej do I wl, zresztą byłoby to dla mnie ułatwienie, bo mam siostrę na stomie, która jest na I wl
Na czym polega ułatwienie, że siostra jest na na stomatologii, który jest na I WL? Stomatologia jest cała na I WL, a jej program jest tak samo bliski lekarskiemu I WL jak i II WL.

Pierwsze 3 lata II WL ma w Śródmieściu, nierzadko bliżej Ochoty niż I WL ( vide fizjologia ).
voyelle
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: zamiana wydziau

Post autor: voyelle »

Różnica jest już na III roku.
zresztą na II wl ma bloki na Bródnie i Bielanach co jest nieco daleko od Ochoty.
Do niedawna nie miałam świadomości,że te wydziały mają różne miejsca dydaktyczne, a nie muszę tłumaczyć czemu mieszkanie kupione zostało na ochocie.
Cała stoma jest na I wl i jeśli jest pan studentem II wl, to chyba wie Pan co to znaczy mieć wsparcie starszych roczników i ich znajomych:)
Pan II WL
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2012, o 22:00

Re: zamiana wydziau

Post autor: Pan II WL »

voyelle pisze:Różnica jest już na III roku.
zresztą na II wl ma bloki na Bródnie i Bielanach co jest nieco daleko od Ochoty.
Do niedawna nie miałam świadomości,że te wydziały mają różne miejsca dydaktyczne, a nie muszę tłumaczyć czemu mieszkanie kupione zostało na ochocie.
Cała stoma jest na I wl i jeśli jest pan studentem II wl, to chyba wie Pan co to znaczy mieć wsparcie starszych roczników i ich znajomych:)
Nie zrozumieliśmy się. Chodzi mi tu o to, że fakt, że stomatologia jest akurat na I WL nie ma żadnego znaczenia, bo kontakty między ludźmi ze stomatologii są jednakowe z I WL i II WL, programy jednakowo różne, a lokalizacje odbywania zajęć stomatologii i I WL odmienne, a często stomatologia ma właśnie w tym samym miejscu zajęcia co II WL, a nie I WL.
voyelle
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: zamiana wydziau

Post autor: voyelle »

Muszę przyznać, że przed napisaniem postu zrobiłam gruntowne rozeznanie, łącznie ze sprawdzeniem i porównaniem planów zajęć i wiem, że stoma ma zajęcia zarówno z I jak i II wl. Tak samo jak I i II. Ale kontakt z I wl ma większy. Nie wiem czemu moja prośba tak pana rozwścieczyła tak samo jak nie wiem czemu skupił się pan na mojej biednej siostrze, skoro nie była ona główną motywacją do napisania tej postu. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale przepraszam jeśli kogoś uraziłam:)
Madame le Docteur
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2012, o 15:22

Re: zamiana wydziau

Post autor: Madame le Docteur »

Również mogę się zamienić jeśli ktoś wolałby być na II
voyelle
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2012, o 18:14

Re: zamiana wydziau

Post autor: voyelle »

A mnie się odmieniło i już nie chcę:)
Madame le Docteur
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2012, o 15:22

Re: zamiana wydziau

Post autor: Madame le Docteur »

Ja w dalszym ciagu chce i bardzo mi na tym zalezy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości