biotech na UWr

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
crocos
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2011, o 20:43

biotech na UWr

Post autor: crocos »

Czy jest tu ktoś, kto studiuje biotechnologię na uniwerku wrocławskim? Bo mam takie uczucie jakby mnie rodzice chcieli odsunąć od tego kierunku. A dlaczego? Bo usłyszeli, że te studia to katorga, matma, fiza i chemia powinna być w małym palcui ogólnie istna masakra, bo przedmioty ścisłe itp. Czy rzeczywiście tak jest? Nie jestem jakimś wybitnym ścisłowcem, ale JAKOŚ sobie radzę. Jak to w ogóle wygląda na UWr? Chcę studiować biotechnologię mimo wszystko.

A może jakiś inny równie przyszłościowy kierunek? Nie chodzi mi o ochronę środowiska, bo po tym niby nie ma pracy, ani o medycynę, bo to nie jest kierunek dla zwykłych śmiertelników.

deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: biotech na UWr

Post autor: deVries »

Po biotechu wcale nie jest lepiej z pracą, niż po ochronie środowiska. O ile nie jest gorzej.
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: biotech na UWr

Post autor: pyati »

Dokładnie. Ja bardziej bym się skłaniała ku temu, że po ochronie łatwiej. Możesz się załapać w jakiejś oczyszczalni, ogrodach botanicznych, inspektoratach ochrony roślin, urzędach, a po biotechu to raczej albo lab albo przedstawiciel medyczny-handlowy. Ale faktem jest to, że po tym i po tym raczej ciężko.
Awatar użytkownika
grzybek
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2009, o 17:10

Re: biotech na UWr

Post autor: grzybek »

crocos pisze:Czy jest tu ktoś, kto studiuje biotechnologię na uniwerku wrocławskim? Bo mam takie uczucie jakby mnie rodzice chcieli odsunąć od tego kierunku. A dlaczego? Bo usłyszeli, że te studia to katorga, matma, fiza i chemia powinna być w małym palcui ogólnie istna masakra, bo przedmioty ścisłe itp. Czy rzeczywiście tak jest? Nie jestem jakimś wybitnym ścisłowcem, ale JAKOŚ sobie radzę. Jak to w ogóle wygląda na UWr? Chcę studiować biotechnologię mimo wszystko.


ja się waham właśnie co do UWr. słyszałam, że matma jest masakryczna no i generalnie biotech, nie należy do prostych studiów, a o prace ciężko.
ALE mimo wszystko, tak jak Ty- chcę studiować te nieszczęsną biotechnologię
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości