Wojskowo - lekarski 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Avarie
Posty: 36
Rejestracja: 29 lip 2012, o 17:05

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: Avarie »

pm67, no widzisz, tylko te statystyki to też trochę o kant d potłuc.
Po studiach do LEPu jak dotąd można było przystępować 3 razy zanim przystąpiło się do swojej pierwszej rekrutacji na speckę. Pierwszy raz we wrześniowej sesji od razu po studiach, na początku stażu, potem w wiosennej w środku i na końcu, ostatecznie już w kolejnej wrześniowej. Sprawia to, że spora grupa osób do wrześniowej i wiosennej sesji nie bardzo się przygotowuje traktując to jak próbę generalną przed tą ostatnią sesją. To jak dla mnie jest powód właśnie, dla którego woj-lek gorzej wypadł (a przecież mówimy tu o ludziach , którzy studia zaczęli 6 lat temu z górką, a nie nas, którym dziekan postanowił podokręcać śrubę od dwóch lat).

Jak to będzie kiedy ja napiszę LEP - nie wiem. Biorę natomiast poprawkę na to, że jakoś jednak znajomi się na specjalizacje podostawali i nie martwię się zbytnio wynikami LEPu osób, które są wyżej rocznikowo ode mnie. Nie wpłyną przecież na to jak ja zdam egzamin.

Nie mam pojęcia jak jest w Szczecinie, bo od samego początku moim pierwszym wyborem był woj-lek, a na inne uczelnie składałam z chęci sprawdzenia się, ale jeśli masz wybór pomiędzy uczelnią, która jest daleko, ale masz już ją w garści, a woj-lekiem, na który jeszcze nie jesteś zakwalifikowana, to ja bym brała Szczecin i cieszyła się dwoma miesiącami wakacji, jakie Ci pozostały.
Mimo, że mój wydział lubię
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: Surgeeon »

Co wy sie tak nakrecacie, my i tak juz nie bedziemy pisac LEPu, tylko LEK. Zreszta w tym kraju co wybory sie cos zmienia, wiec moze byc tak ze nie bedziemy nic pisac.
Poza tym cieszcie sie wakacjami, od pazdziernika czeka nas zapierdol na wojleku
tylebyłodni
Posty: 57
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:16

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: tylebyłodni »

wariacjexd, ja miałam 54/80 a Ty? Wie ktos może czy to kwalifikuje mnie do podstawowej czy zaawansowanej grupy z angielskiego?:)
wariacjexd
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2012, o 15:12

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: wariacjexd »

Ja miałam 53 pkt, chyba będziemy w jednej grupie xd

Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: Surgeeon »

ja mam 48 i mam nadzieje ze trafie do takiej grupy, w ktorej nie bede sie przemeczal
wariacjexd
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2012, o 15:12

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: wariacjexd »

Czy na studiach woj-lek basen jest obowiązkowy d

Awatar użytkownika
mariola2608
Posty: 97
Rejestracja: 19 sty 2012, o 12:07

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: mariola2608 »

Hej,
Właśnie zastanawiałam się, czy nie iść na UM Łódź (woj-lek) i chciałam się zapytać (tych którzy składali papiery na ten kierunek) jak to jest z dostaniem się (mniej więcej ile pkt trzeba było mieć z matury) i wgl czy polecacie mi ten kierunek.
Dodam na marginesie, że do wojska to kiedyś chciałam wstąpić i koszary mnie nie przerażają.
wariacjexd
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2012, o 15:12

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: wariacjexd »

Ponawiam pytanie: czy ktoś sie orientuje czy zajęcia na basenie są obowiazkowe na woj-lek ? ?

pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: pm67 »

Zajęcia obowiązkowe i to chyba całe 6 lat, no cóż

A co do koszar i innych takich to dawaj na miejsca z MONu, to jest prawdziwe wojsko
zmxncbv1
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2012, o 13:11

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: zmxncbv1 »

wariacjexd pisze:Ponawiam pytanie: czy ktoś sie orientuje czy zajęcia na basenie są obowiazkowe na woj-lek ? ?

nie sa obowiazkowe
wariacjexd
Posty: 29
Rejestracja: 25 lip 2012, o 15:12

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: wariacjexd »

To w końcu jak są czy nie są obowiazkowe ? o

zmxncbv1
Posty: 4
Rejestracja: 5 cze 2012, o 13:11

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: zmxncbv1 »

zmxncbv1 pisze:
wariacjexd pisze:Ponawiam pytanie: czy ktoś sie orientuje czy zajęcia na basenie są obowiazkowe na woj-lek ? ?

nie sa obowiazkowe
pm67
Posty: 37
Rejestracja: 30 lip 2012, o 14:05

Re: Wojskowo- lekarski 2012

Post autor: pm67 »

Nie są? A co jest z tymi wuefami? Tzn jak to wygląda? Bo ja słyszalam, że jest obowiazek basenu i jakichs tam sztuk walki ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości