Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Jocisko »

And again Wpisywać się Drodzy Państwo

Swoje lamenty i żale oraz natchnienia
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Piotrr »

ja sie wpisuje rocznik 1990 na maturze again! D
W końcu lekarz
implicite
Posty: 2
Rejestracja: 6 sie 2012, o 22:26

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: implicite »

i ja ! i ja! ja też walka trwa !
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Galaxia »

haha, czekałam na ten temat D
na lamenty i żale już nie mam siły. zwłaszcza po tym, jak dostałam list od oke, że mają mnie w głębokim poważaniu, bo nie mam odpowiedzi dokładnie jak w kluczu.
No ale cóż. pocieszajmy się, że za rok będziemy mieć dopiero 23 lata, to nie jest jeszcze wiek emerytalny. da się przeżyć.
ehh powiem Wam, że zaczynam powoli być wypruta z energii.
Kolejna pocieszająca rzecz - nie ma aż tak wielu wytrwałych ludzi, jak my. Ta cecha może przynieść nam sporo korzyści w przyszłości.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Piotrr »

Skończyliscie juz jakies studia czy od 3 lat w domu sie przygotowujecie? jakie studia wam sie marzą? i ile wam brakuje? Ja własnie ukonczylem fizjoterapie na poznanskim awf. Mysle ze robie ostatnie podejscie i jak sie nie uda to wybieram farme O
W końcu lekarz
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Galaxia »

Jestem po 2 roku farmacji. Analitykę medyczną rzuciłam po 1,5 roku. Fajnie, że już masz skończone jakieś studia Mam 162 i celuję w lekarski CM UMK.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Piotrr »

alaxia dobry wynik ) dopisz fize i startuj do lodzi/olsztyna. Moze sie spotkamy ?
W końcu lekarz
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: matino3 »

Życzę Wam jak najlepszych wyników na maturze 2013, bo ja piszę w 2014 i nie chcę mieć aż takiej konkurencji XD
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Galaxia »

Pisałam też fizykę, ale muszę iść koniecznie do Bydgoszczy, w tym problem. Poza tym jak będę już po 3 roku farmy to chcę ją skończyć m.in. dlatego właśnie ma być Bydgoszcz.
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Jocisko »

Galaxia pisze:haha, czekałam na ten temat D
na lamenty i żale już nie mam siły. zwłaszcza po tym, jak dostałam list od oke, że mają mnie w głębokim poważaniu, bo nie mam odpowiedzi dokładnie jak w kluczu.
No ale cóż. pocieszajmy się, że za rok będziemy mieć dopiero 23 lata, to nie jest jeszcze wiek emerytalny. da się przeżyć.
ehh powiem Wam, że zaczynam powoli być wypruta z energii.
Kolejna pocieszająca rzecz - nie ma aż tak wielu wytrwałych ludzi, jak my. Ta cecha może przynieść nam sporo korzyści w przyszłości.
No ten aż się czuję dumna, że próbuję Taka wytrwałość, Boże toż to my będziemy wymiatać

A ja też się czuje wypruta, zwłaszcza jak wspomniałaś o wieku, ale co tam, rocznik 1990 nie może być byle jaki", prawda?

U mnie studnia jedne - chemia, rzucone po 1 dniu, ale zawsze ma się niepewne wyższe

Poza tym nie chcę innego zawodu czy innych studiów, pieniądze można zdobyć inaczej Więc jak znowu słyszę musisz pomyśleć o jakiejś alternatywie to mam destrukcyjne myśli w kierunku osobnika, który tu mnie próbuje bezczelnie nawracać na alternatywę!
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Galaxia »

Ja też nie chcę innego zawodu, ale jakoś trzeba zarabiać, a po farmacji jednak są całkiem niezłe pieniądze jak na polskie warunki, więc tak zdecydowałam bo w końcu może nigdy nie uda mi się dostać na lek, a nawet jeśli kiedyś mi się uda to będę mogła już dorabiać w aptece poza tym otwieramy przewód badawczy w moim kole naukowym, co poniekąd jest dla mnie pewnym substytutem tego, co chciałabym robić.
ale każdy ma swoje zdanie
Jocisko, a czym w takim razie się zajmujesz? niepewne wyższe
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Piotrr »

a ja robie ostatnie podejscie, bo wiecej nie dam rady zniesc. P. Jak mi nie wyjdzie to mam 2 alternatywy: serce mowi ze weterynaria, ale rozum zdecydowanie drze sie ze farmacja
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Rocznik 1990 na maturze 2013 :)

Post autor: Jocisko »

Galaxia pisze:Ja też nie chcę innego zawodu, ale jakoś trzeba zarabiać, a po farmacji jednak są całkiem niezłe pieniądze jak na polskie warunki, więc tak zdecydowałam bo w końcu może nigdy nie uda mi się dostać na lek, a nawet jeśli kiedyś mi się uda to będę mogła już dorabiać w aptece poza tym otwieramy przewód badawczy w moim kole naukowym, co poniekąd jest dla mnie pewnym substytutem tego, co chciałabym robić.
ale każdy ma swoje zdanie
Jocisko, a czym w takim razie się zajmujesz? niepewne wyższe

PUP, czereśnie i wiśnie czyli pracza na wysokościach, PUP, allegro, korki i takie tam Teraz chce wyjechąć zagranicę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości