Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
KacperBiolog
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2012, o 20:25

Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Post autor: KacperBiolog »

Witam.
Podczas badania na studia wyszła mi podwyższona bilirubina, 1,9.
Babka mi powiedziała, że jeszcze mnie dopuści ale jakbym miał powyżej 2 to już by mnie nie dopuściła do tych studiów i kazała się przebadać. Pytanie: czy podwyższony poziom bilirubiny sam w sobie dyskwalifikuje mnie do tych studiów czy może po prostu trzeba przyczynę znaleźć i np jak nie będzie to nic groźnego to nie będę miał dalej problemów.
Czy ktoś z Was miał podobny problem?
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Post autor: Medycyna Lwów »

nie dyskwalifikuje, głupoty gada
pawel17041995
Posty: 214
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 17:26

Re: Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Post autor: pawel17041995 »

a czy są jakieś ograniczenia zdrowotne do tych studiów?
KacperBiolog
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2012, o 20:25

Re: Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Post autor: KacperBiolog »

a potem problemów z pracą nie będzie? policja i wojsko odrzuca takich ludzi, czy w szpitalu nie będą na to patrzeć?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Podwyższona bilirubina a studia lekarskie

Post autor: Medycyna Lwów »

człowieku - czy sam nieco -podwyższony wynik i to jeszcze bilirubiny o czymkolwiek świadczy? co ty tą bilirubiną będziesz kogoś zarażał? policja i wojsko to co innego, bo tam człowiek ma być perfekcyjnie zdrowy i koniec, a lekarz - byle był zdrowy na umyśle i de facto tyle. jeśli nie dyskwalifikuje lekarza nawet zakażenie HIV, bo i tak każdy jest zobowiązany do zachowywania szczególnej ostrożności z materiałami zakaźnymi )zresztą przypadku przeniesienia zak. HIV z lekarza na pacjenta nie zanotowano jeszcze na świecie), to dyskwalifikuje bilirubina 2,0, która może być o tak niczym istotnym. Zresztą oznaczanie bilirubiny nie na czczo daje niższe wyniki, ale to taki szczegół.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości