Analityka medyczna 2012

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Jul_Ka
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2012, o 15:10

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: Jul_Ka »

wszystko super jest opisane, tyle że już sporo książek wyszło i tych (chyba) najważniejszych zostało niewiele egzemplarzy.
Znam to szaleństwo mieszkaniowe niestetygt<
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: irmina_p »

o jeeej. nawet nie chce mi się tym zajmować może założymy jakąś grupę na facebooku
Szklana
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 17:25

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: Szklana »

Hej, witajcie Mam kilka pytań i bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedzi
Czy jest gdziekolwiek dokładny plan zajęć? W ogóle jak sprawdzić do której grupy jest się przypisanym? I jeszcze jedno kiedy i gdzie mamy immartykulację?
albo i dwa: Fartuch anatomiczny jest niezbędny czy wystarczy zwykły laboratoryjny?
Tak, wiem wiele pytań ale, na tej naszej stronie UM nic nie ma przekopałem chyba każdą zakładkę
analgezja
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2012, o 17:03

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: analgezja »

Szklana, napiszę PW, może będzie nam wygodniej
irmina_p
Posty: 304
Rejestracja: 6 cze 2012, o 12:51

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: irmina_p »

Szklana pisze:Hej, witajcie Mam kilka pytań i bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedzi
Czy jest gdziekolwiek dokładny plan zajęć? W ogóle jak sprawdzić do której grupy jest się przypisanym? I jeszcze jedno kiedy i gdzie mamy immartykulację?
albo i dwa: Fartuch anatomiczny jest niezbędny czy wystarczy zwykły laboratoryjny?
Tak, wiem wiele pytań ale, na tej naszej stronie UM nic nie ma przekopałem chyba każdą zakładkę
dołącz do naszej grupy na fejsie trochę dyskusji już na te tematy było
Szklana
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 17:25

Re: Analityka medyczna 2012

Post autor: Szklana »

Eh fejsbuki jestem przeciwny inwigilacji, ale dołączyłem. Czekam na zaakceptowanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości