sekcje sportowe

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Phoebee
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2012, o 21:57

sekcje sportowe

Post autor: Phoebee »

Witam, będę w tym roku pierwszoroczniakiem. Chciałabym na dzień dobry zapisać się do sekcji sportowej. Interesuje mnie głównie sekcja pływacka, ale inne też wchodzą w grę.

Czy ktoś ze starszych roczników orientuje się może na jakim poziomie jest ta sekcja pływacka? Powiem tak, pływać umiem, chyba nawet całkiem nieźle, ale dawno nie pływałam, więc z kondycją jest marnie, a nie chcę zrobić z siebie głupka, zapisać się do sekcji, a później pływać dwa razy wolniej niż cała reszta.

Mam jeszcze pytanie co do sekcji siatkówki i wspinaczki. Czy są tam już sami wyjadacze, czy ktoś, kto nigdy nie uprawiał tych sportów na wyższym poziomie ma szansę zapisać się tam i sobie jakoś radzić?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
isark
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2011, o 17:24

Re: sekcje sportowe

Post autor: isark »

Możesz napisać prywatnego mejla do prowadzących tych sekcji - informacje znajdziesz na stronie UMB w studium wychowania fizycznego.

Mnie z kolei interesuje poziom tenisa stołowego, chociaż pewnie będę musiała po prostu przyjść i zobaczyć na własne oczy:-D
rafainieuk
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2012, o 17:50

Re: sekcje sportowe

Post autor: rafainieuk »

to w ogole jest wf na pierwszym roku?
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: sekcje sportowe

Post autor: SilentShout »

nie

mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

A to prawda że jak należy się do AZS-u to już się na normalne zajęcia z w-fu nie chodzi?
MarcinG2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2012, o 23:29

Re: sekcje sportowe

Post autor: MarcinG2012 »

mam pytanko, czy orientujecie się może czy sekcja koszykarska UMB stoi na w miarę wysokim poziomie? Tzn. może ktoś z Was uczęszczał na takie treningi lub przynajmniej widział, bo zastanawiam się czy jest sens inwestować czas aż 2 razy w tyg. Z góry wielkie dzięki za info )
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: sekcje sportowe

Post autor: Shaq »

To ja podbiję pytanie odnośnie siatkówki
Tylko oby nie był za wysoki, by jednak udało się dostać choć na daleeeką rezerwę
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: sekcje sportowe

Post autor: pieczara07 »

Jeśli ktos wie coś odnośnie siatkówki we Wrocławiu to też prosze o informacje
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

pieczara07, zapytaj się na wątku o UM we Wrocławiu, bo tu jest o sekcjach w Białymstoku .

Ja to bym się nie obraziła za istnienie czegoś takiego jak siatkówka rekreacyjna w ramach AZSu, skoro nie ma wfu . Ale to marzenie ściętej głowy. Ale cóż poradzić, jak i umiejętności i wzrost nie domagają do tego cudownego sportu .
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

Hargalaten pisze:pieczara07, zapytaj się na wątku o UM we Wrocławiu, bo tu jest o sekcjach w Białymstoku .

Ja to bym się nie obraziła za istnienie czegoś takiego jak siatkówka rekreacyjna w ramach AZSu, skoro nie ma wfu . Ale to marzenie ściętej głowy. Ale cóż poradzić, jak i umiejętności i wzrost nie domagają do tego cudownego sportu .
No ja mam ten sam problem, ale mimo wszystko chciałabym na jakieś zajęcia sportowe chodzic, bo to po prostu lubię. A że niekoniecznie jestem Bartoszem Kurkiem, czy Błaszczykowskim to już inna sprawa Ale myślę, że właśnie powinni otworzyc takie sekcje amatorskie jakby, dla tych którzy chcą uprawiac spot, ale na na jakim tam super hiper poziomie, którego nie są w stanie osiągnąc.
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

I właśnie dlatego byłaby to bardzo fajna inicjatywa - bo na pewno znaleźliby się ludzie chętni do gry, ale nie chcą, bo odstrasza samo założenie AZSu - trzeba prezentować jakiś (najlepiej stosunkowo wysoki) poziom. Ze mnie sportowiec żaden, a pograłabym po prostu dla przyjemności. Zawsze to odmiana od siedzenia nad książkami, prawda?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: sekcje sportowe

Post autor: mis koala »

Hargalaten pisze:I właśnie dlatego byłaby to bardzo fajna inicjatywa - bo na pewno znaleźliby się ludzie chętni do gry, ale nie chcą, bo odstrasza samo założenie AZSu - trzeba prezentować jakiś (najlepiej stosunkowo wysoki) poziom. Ze mnie sportowiec żaden, a pograłabym po prostu dla przyjemności. Zawsze to odmiana od siedzenia nad książkami, prawda?
Ściskam cię bracie i łącze się z tobą w tej inicjatywie Ja jak się tak porządnie wyszaleję, wybiegam na boisku to jakoś tak wszystko ze mnie spływa i wcale nie czuję się jakoś tak mega zmęczona tylko daje mi to swego rodzaju energię i sprawia mi przyjemnośc. Dlatego takie coś byłoby fajne, bo tak naprawdę nie wszyscy muszą byc sportowcami na medal, dla niektórych to właśnie jakieś urozmaicenie dnia i coś do sprawia im satysfakcję i przyjemnośc
Awatar użytkownika
Hargalaten
Posty: 68
Rejestracja: 28 lut 2009, o 21:04

Re: sekcje sportowe

Post autor: Hargalaten »

Dokładnie! Jeśli coś takiego jest, to byłoby wręcz genialnie. W końcu po coś ten WF bywał na studiach, nie tylko po to, by wkurzać studentów zaliczeniami .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości