Łacina na weterynarii

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Tarantula
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2012, o 10:04

Łacina na weterynarii

Post autor: Tarantula »

Czy na weterynarii uczycie się łaciny?Czy są z tego egzaminy?Od którego roku się go uczy?
cocojagodzianka
Posty: 12
Rejestracja: 9 sie 2012, o 14:09

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: cocojagodzianka »

Zajęcia z łaciny są od pierwszego roku. z tego co wiem że jak miało się ją w liceum i na świadectwie ma sie z niej ocenę w obowiązkowych to bynajmniej we wrocławiu jest sie zwolnionym z zajęć. Uczenie się anatomii i histologi po łacinie jest już obowiązkowe.
cocojagodzianka
Posty: 12
Rejestracja: 9 sie 2012, o 14:09

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: cocojagodzianka »

Zajęcia z łaciny są od pierwszego roku. z tego co wiem że jak miało się ją w liceum i na świadectwie ma sie z niej ocenę w obowiązkowych to bynajmniej we wrocławiu jest sie zwolnionym z zajęć. Uczenie się anatomii i histologi po łacinie jest już obowiązkowe.
Awatar użytkownika
spart93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lis 2009, o 19:21

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: spart93 »

palzuz pisze:Zajęcia z łaciny są od pierwszego roku. z tego co wiem że jak miało się ją w liceum i na świadectwie ma sie z niej ocenę w obowiązkowych to bynajmniej we wrocławiu jest sie zwolnionym z zajęć. Uczenie się anatomii i histologi po łacinie jest już obowiązkowe.
Czy ktoś wie czy tak też jest na UWM ? Łacinę miałem w liceum i mam ją na świadectwie.
Bydgoski92
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2012, o 21:09

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: Bydgoski92 »

palzuz nie wprowadzaj zamieszania juz byla o tym mowa
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: Kolave »

spart93 pisze:
palzuz pisze:Zajęcia z łaciny są od pierwszego roku. z tego co wiem że jak miało się ją w liceum i na świadectwie ma sie z niej ocenę w obowiązkowych to bynajmniej we wrocławiu jest sie zwolnionym z zajęć. Uczenie się anatomii i histologi po łacinie jest już obowiązkowe.
Czy ktoś wie czy tak też jest na UWM ? Łacinę miałem w liceum i mam ją na świadectwie.
Też.
Jest jeden semestr łaciny i trzeba zaliczyć wszystkie kolokwia. Nie ma wykładów ani egzaminu z tego przedmiotu na UWM.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: kamilorni »

Kolave, zwalniają? Mnie nie chcieli zwolnić (powiedzieli, że od wtedy to wprowadzają). W LO miałem 5, ale mimo to jeśli nie chciałem chodzić, to na koniec semestru musiałbym pisać zaliczenie z całości.
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: Kolave »

W sumie nie miałam nikogo w grupie z wpisem na świadectwie, ale z tego co pamiętam to babka mówiła, że tak. Może faktycznie mówiła o zaliczaniu.
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: Łacina na weterynarii

Post autor: Ewakuacja »

veteran pisze:Kolave, zwalniają? Mnie nie chcieli zwolnić (powiedzieli, że od wtedy to wprowadzają). W LO miałem 5, ale mimo to jeśli nie chciałem chodzić, to na koniec semestru musiałbym pisać zaliczenie z całości.
u nas prowadzaca zwalniala ale ja trafilam na te fajniejsza
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości