Do kiedy wnioski o stypendium

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: fruityguy »

Witam, powiedzcie mi czy przyjma mi teraz wniosek o stypendium, jeśli na stronie jest podane, że termin upłynął 31 maja. Zrobili mnie ( i podejrzewam ze nie tylko)w bambuko. Zawsze było do końca września teraz wchodzę na stronkę i po 5 minutach przekopywania milionow niepotrzebnych załączników dowiaduję się o takiej rzeczy /
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: attyde »

Hm, a jakie stypendium? Bo jeśli Rektora, to niemożliwe że do 31 maja - trzeba być wpisanym na nowy rok akademicki, złożyć indeks itp.
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: Surgeeon »

Wnioski o stypendium socjalne będzie mozna składac dopiero w październiku. Do 31 sierpnia jest termin składania wniosków o akademik.
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Re: Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: fruityguy »

Wnioski o przyznanie świadczeń pomocy materialnej oraz miejsca w Domu Studenckim na rok akademicki 2012/2013 należy złożyć w Dziale ds. Bytowych Studentów w następujących terminach:
- do dnia 31 maja 2012 r. – studenci lat I-VI, także studenci lat I-IV studiów doktoranckich
Surgeeon
Posty: 210
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:13

Re: Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: Surgeeon »

Akademik do 31 sierpnia, to sie zgadza na wnioski o socjal jest jeszcze czas, do początku października, taką uzyskałem odpowiedz w dziale spraw bytowych
Awatar użytkownika
fruityguy
Posty: 42
Rejestracja: 22 sty 2010, o 16:03

Re: Do kiedy wnioski o stypendium

Post autor: fruityguy »

Dzięki za odpowiedź. Również dzwoniłem i się upewniłem ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości