Przygotowania do matury 2013 biol i chem (rozszerzona)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
kasia1301
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2012, o 11:53

Przygotowania do matury 2013 biol i chem (rozszerzona)

Post autor: kasia1301 »

Cześć!
Mam pytanie dotyczące przygotowania do matury 2013 na poziomie rozszerzonym z chemii i biologii. Chciałabym się dowiedzieć, czy jest mi ktoś w stanie polecić jakiegoś korepetytora zamieszkałego we Wrocławiu, ale również spis książek, które są niezbędne do przeczytania przed egzaminem dojrzałości.
Z góry dziękuje serdecznie za odpowiedź !
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: Przygotowania do matury 2013 biol i chem (rozszerzona)

Post autor: Acetylo »

Że tak powiem z tego forum aż się wylewa różnorodność książek i opinii na ich temat, więc trochę pracy własnej i wszystko znajdziesz.
kasia1301
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2012, o 11:53

Re: Przygotowania do matury 2013 biol i chem (rozszerzona)

Post autor: kasia1301 »

Dzięki za odp
jesstina
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:48

Re: Przygotowania do matury 2013 biol i chem (rozszerzona)

Post autor: jesstina »

Tak się składa, że mam akurat do sprzedania komplet książek przygotowujących do matury z biologii i chemii. Wydawnictw Omega i PWN, a także kilka innych zbiorów zadań, repetytoria, własne notatki.

Wszystko jest w świetnym stanie, mogę Ci to sprzedać za pół ceny nowych książek albo nawet mniej

Nie uczęszczałam na zajęcia u żadnego korepetytora, korzystałam wyłącznie z tych podręczników i dostałam się na lekarski za pierwszym podejściem, więc mogę szczerze polecić te książki

Jeśli jesteś zainteresowana, proszę o kontakt: netty.[at].com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości