Informacje na stronie, biblioteka, akademiki. - Pytania.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
heaven
Posty: 12
Rejestracja: 7 sie 2012, o 20:32

Informacje na stronie, biblioteka, akademiki. - Pytania.

Post autor: heaven »

Mam kilka pytań. Przy składaniu dokumentów, pani z dziekanatu poinformowała mnie, że w połowie września będzie na stronie podany spis książek, które będą potrzebne w danym roku akademickim na danym kierunku. Tylko teraz pytanie, gdzie to zostanie tam zamieszczona, bo ta strona to 1 wielki niewypał. czy będą one w dziale: student/dzienakaty/sprawy_studenckie i tam jakies linki dla danego dziekanatu/kierunku? Jak to było w ubiegłych latach? I informację, żeby wtedy udać się szybko do biblioteki i je wypożyczyć sobie najlepiej - hahaha, tylko sęk w tym, że jak mam wypożyczyć skoro nie mam legitymacji jeszcze czy tam karty bibliotecznej i pytanie kolejne, kiedy takowe zostanę wydane w takim razie, skoro takie ciekawe informacje pani z dziekanatu rozpowiada. wtedy o tym nie pomyslalem jeszcze i dlatego nie zapytałem.
I jeszcze jedno pytanie, bo przy składaniu podania o akademik, tez dostałem informację że mimo iż np ktoś nie dostanie pokoju/miejsca w akademiku teraz, na początku we wrześniu, to nie znaczy, że później też, czyli że w akademiku są ciągłe roszady. Nie przyjęli mi podania, jestem tam na tej liście nieprzyjętych i teraz kolejne pytanie, czy ta lista nieprzyjętych, wg kolejności na liście, jest tak jakby jakąś listą rezerwową, czyli że jak się miejsce zwolni to będą się z danymi osobami kontaktować, czy teraz już muszę jakoś osobno chodzić do danych biur administracyjnych akademików i się osobno sam dowiadywać w trakcie roku? Coś mało tych miejsc w akademikach jak na taką liczbę studentów i kierunków.

I czy jeszcze istnieje jakieś forum, tego typu jak te, dot. PUMu i studentów, gdzie wypowiadają się studenci PUMu? Czy to jest największe i najczęściej korzystane?
aga2409
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2012, o 15:23

Re: Informacje na stronie, biblioteka, akademiki. - Pytania.

Post autor: aga2409 »

1.Nie mam pojęcia, gdzie to będzie zamieszczone i nie sądzę, żeby w zeszłym roku coś takiego było publikowane. Z reguły robi się tak, że wchodzi się na stronę danej katedry i tam są jakieś informacje dla studentów- ew. spis podręczników.
2. Nie ma czegoś takiego jak karty biblioteczne. Twoją kartą jest legitymacja Jak odbierzesz 1 października legitkę to biegiem do biblioteki, wypełnić formularz i wypożyczać Aczkolwiek radzę się zaopatrzać z każdych innych możliwych źródeł, bo wyższe lata mogą wypożyczać od 25 września bodajże, więc z tych przedmiotów które się pokrywają może dużo nie zostać :p
3. Co do akademików to się nie orientuję, ale wydaje mi się, że będą to załatwiać automatycznie, czyli dzwonić. Jednak pochodzić i popytać nigdy nie zaszkodzi- myślę, że to daje większe szanse d
4.

Kod: Zaznacz cały

scapula.pl
Michus92
Posty: 31
Rejestracja: 11 lip 2012, o 14:36

Re: Informacje na stronie, biblioteka, akademiki. - Pytania.

Post autor: Michus92 »

Legitki z tego co wiem dostaniemy dopiero 6.10.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości