Atlas Sobotta wydanie angielskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
littlepiggy
Posty: 49
Rejestracja: 6 lip 2012, o 11:51

Atlas Sobotta wydanie angielskie

Post autor: littlepiggy »

Na lekarski w Katowicach polecany jest taki atlas i tu moje pytanie: czy występuje on w dwóch różnych wersjach? Bo dziś widziałam go (a przynajmniej z taką samą okładką) w sklepie, ale z tyłu okładki miał napis With Latin Nomenclature". Był zafoliowany więc nie miałam jak zajrzeć do środka. Czy jest jeszcze druga wersja z nomenklaturą angielską?
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Atlas Sobotta wydanie angielskie

Post autor: Wiking14 »

To chyba byłoby dobre:

Kod: Zaznacz cały

medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/43447/tytul/sobotta-atlas-of-human-anatomy-english-latin-single-volume-edition-putz-pabst-churchill-livingstone
1.jpg
1.jpg (7.51 KiB) Przejrzano 460 razy
Pytanie tylko, po jakiemu są tam ryciny.
Tylko, że nazewnictwo w podręcznikach jest łacińskie i pytanie czy warto używać łacińskiego atlasu i tłumaczyć później wszystko, czy zakupić atlas po hamerykańsku i tłumaczyć tylko to w podręcznikach.
Wiking14
Posty: 76
Rejestracja: 7 maja 2009, o 15:52

Re: Atlas Sobotta wydanie angielskie

Post autor: Wiking14 »

Zły podlinkowałem, to raczej ten:

Kod: Zaznacz cały

medbook.com.pl/ksiazka/pokaz/id/37798/tytul/sobotta-atlas-of-human-anatomy-single-volume-edition-putz-churchill-livingstone
1.jpg
1.jpg (5.76 KiB) Przejrzano 461 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości