Podręczniki akademickie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dzamperplx
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 23:05

Podręczniki akademickie

Post autor: dzamperplx »

Wygrzebane z allegro. Tanie i fajne tytuły Poza tym jak mówi sprzedawca to książek na dniach będzie więcej
allegro
26201179
26201179
sineanoj32
Posty: 17
Rejestracja: 9 sie 2012, o 17:23

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: sineanoj32 »

U niektórych sprzedawców za wysyłkę książek jest 0zł. Pozatym wyczuwam kiepską reklamę własnego interesu - posty: 3 i wszystkie o tym samym.
zumner
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 08:24

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: zumner »

Mam pytanie, zaczynam skupować książki i mam pytanie co do biologii. czy naprawde jest konieczne abym kupywał 5 książek z biologii

Przejżałem katedry i z biofizykii chyba książki które powinienem kupić to Jaroszyk oraz Grzesik z histologii Sawicki i podrecznik wheatera z anatomii podstawowe to bohenek + przekładnia na angielski a z biologii? Liczę na szybkie odpowiedzi! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
atasteofhoney
Posty: 45
Rejestracja: 26 paź 2011, o 05:14

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: atasteofhoney »

Myślę, że nie trzeba się tak spieszyć z kupnem książek - wszystkie nie będą potrzebne od razu. warto więc iść za zajęcia i się dowiedzieć. sama też nie umiem doradzić ponieważ zmienia Wam się program z biologii. jak bardzo? nie wiem. ale może to mieć wpływ na wymaganą literaturę
zumner
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 08:24

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: zumner »

bardzo ci dziekuje za odpowiedz, bardzo mnie uspokoiłaś bo jestem bardzo zestresowany tą wizją a do tego brak książek ale lece zaraz kupic sobie bochenka i czekam na atlas po angielsku a w miare czasu bede uzupelniac swoja polke, jeszcze raz dzieki na odpowiedz
moreover
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 14:15

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: moreover »

A tak w ogóle to jak jest z tymi podręcznikami? Można część wypożyczyć w bibliotece?
aaaniaaa
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2012, o 20:50

Re: Podręczniki akademickie

Post autor: aaaniaaa »

Ależ oczywiście że można a nawet trzeba udać się do biblioteki i wypożyczyć co tylko się da, na pierwszym roku czekają na was komplety książek przygotowane przez panie z biblioteki. Trzeba pamiętać że w tym komplecie raczej nie będzie wszystkich książek które potrzebujecie ale część na pewno będzie. Także warto

A powiedzcie mi czy w Katowicach dostaliście już legitki, czy to dopiero w tym tygodniu? bo nie wiem czy jest sens iść w najbliższych dniach do biblioteki ze względu na mega kolejki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości