Metlik w głowie.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
ewkaaa94
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2012, o 18:42

Metlik w głowie.

Post autor: ewkaaa94 »

Mam pytanie. W tym roku zdaje maturę z podstawowej biologii i rozszerzonej chemii. Czy jeśli za rok zdałabym biologie rozszerzona to moge dostać sie na studia? Amm tak normalnie Czy musze jeszcze raz pisać egzamin z chemii Prosze pomóżcie, bo na prawdę nie wiem czy moge tak zrobić. Czy w ogóle ta matura z chemii bedzie ważna?
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: Metlik w głowie.

Post autor: Lunette »

Możesz w tym roku napisać sobie rozszerzoną chemię, ale nie pisać rozszerzenia z biologii, a za rok zdać samą biologię - nie ma problemu, chemia też będzie się liczyć.

Natomiast zastanów się, czy oby na pewno nie warto już w tym roku zdawać oba na rozszerzeniu?
mila1305
Posty: 317
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:11

Re: Metlik w głowie.

Post autor: mila1305 »

ewk94, jak się zepniesz to dasz rade, nawet 2 przedmioty na R
ewkaaa94
Posty: 9
Rejestracja: 15 paź 2012, o 18:42

Re: Metlik w głowie.

Post autor: ewkaaa94 »

kurcze włąsnie na początku zaczęłam rozszerzenie, ale jakoś zajmowało mi to duzo czasu (bo to w koncu obszerny temat) teraz jestem na podstawie.i w sumie własnie żałuję troche, ze zrezygnowałam z tego rozszerzenia. A wy jesteście w profilowanych lo Bo ja właśnie nie i tu mam problem Juz nie wiem co robić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości