Szukam osoby, która chce się przenieść do Lublina (lekarski)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Szukam osoby, która chce się przenieść do Lublina (lekarski)

Post autor: Onaaa »

Tak jak w temacie szukam osoby, która chce sie przenieść po II roku z Krk do Lublina, najlepiej na niestacjonarne. Jesli jestes taką osobą albo znasz kogos takiego to proszę o kontakt mailowy [at].pl
________

Re: Szukam osoby, która chce się przenieść do Lublina (lekar

Post autor: ________ »

to raczej ludzie w druga strone sie przenosza. a czemu sie przenosisz z UJ na UMLub?

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Szukam osoby, która chce się przenieść do Lublina (lekar

Post autor: randomlogin »

Wydaje mi sie, ze to jest raczej poszukiwanie na wymiane". Powiem szczerze - nie slyszalem o takim przypadku, ale jesli chcesz trafic do szerszej grupy osob z drugiego roku, to sprobuj na forum lekarskiego CMUJ - znaczna jego czesc jest otwarta dla wszystkich.

EDIT: a w ogole to jesli moje przypuszczenia o poszukiwaniu na wymiane sa prawdziwe, to wydaje mi sie, ze UJ czegos takiego nie praktykuje - moge sie oczywiscie mylic.
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: Szukam osoby, która chce się przenieść do Lublina (lekar

Post autor: Onaaa »

Tak, to ma być wymiana przy czym to ja się chcę przenieść do Krk (sylwia1508). Chciałabym sie przenieść, bo chce być bliżej domu, chłopaka, przyjaciół (pochodze z miasteczka 20km od Krk). Wiem, że jest taka opcja, bo znam jedną osobę, która w ten sposób przeskoczyła i podobno jest prościejtak więc jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości