kiedy najlepiej rozpocząć przygotowanai do matury z biologi?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
kate2013
Posty: 40
Rejestracja: 1 gru 2012, o 11:21

kiedy najlepiej rozpocząć przygotowanai do matury z biologi?

Post autor: kate2013 »

Moja koleżnka z 2 klasy pytała się mnie kiedy najlpeiej rozpocząć przygotowania do matury, czy wystarczy 3 klasa czy moze juz drugiej? Ja zaczęłam od 3 (nie licząc prób podjęcia nauki w wakacji d) ale teraz myśle ze mogłam zacząć wczesniej
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: kiedy najlepiej rozpocząć przygotowanai do matury z biol

Post autor: Sofia »

Większośc osób zaczyna przygotowania w trzeciej klasie i całkowicie im to wystarcza. Jeśli twoja koleżanka bardzo chce to niech zacznie sie uczyc teraz, ale moim zdaniem w rok materiał można spokojnie opanowac.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: kiedy najlepiej rozpocząć przygotowanai do matury z biol

Post autor: Mårran »

Jeśli przygotowania do matury, tak jak u mnie, ograniczą się do ogarniania na lekcji, uczenia się w miarę przyzwoicie ns sprawdziany (ale takie w miarę maturalne, u dobrego nauczyciela) itp, to najlepiej od drugiej klasy, a w trzeciej zadanka. Jeśli chce osobno uczyć się do matury, to raczej w trzeciej, tak jak większość osób z forum
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości