Jaka uczelnia po maturze 2013

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Jaka uczelnia po maturze 2013

Post autor: goodman »

Tak jak w temacie, piszcie!:arrow:

Drugie (obowiązkowe)pytanie to: jaka uczelnia medyczna jest najlepsza (i dlaczego to WÓM)?
Tylko bez flameu, bo znowu serwer nam padnie xD

Ja po długich namysłach już zdecydowałem! A dokładnie zrobiłem to w taki sposób, że wypisałem sobie wszystkie miasta w kolejności alfabetycznej na kartce i zrobiłem wyliczankę. Padło na Wrocław, nawet nie wiecie jaki byłem zły, że nie trafiło na Warszawę. Było tak blisko
Ale cóż, los tak chciał i tego się będę teraz trzymał. Widocznie tak musi być i niestety trzeba się z tym pogodzić.

Ps. Pasuje też podziękować przyrodnikowi za to, że taki dział do pogaduszek tu jest i nie przepadnie to w otchłaniach Hyde Parku)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: Medycyna Lwów »

większość idzie tam gdzie się dostanie i tyle, mały odsetek maturzystów aplikujacych na medycynę tak naprawdę może sobie przebierać w uczelniach.
A i losowanie to niezbyt dobry pomysł, lepiej wziać kartkę i napisać za i przeciw każdej uczelni np. na podstawie naszego forum gdzie jest b. dużo opinii o uczelniach medycznych.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: goodman »

Kaamil pisze:większość idzie tam gdzie się dostanie i tyle, mały odsetek maturzystów aplikujacych na medycynę tak naprawdę może sobie przebierać w uczelniach.
A i losowanie to niezbyt dobry pomysł, lepiej wziać kartkę i napisać za i przeciw każdej uczelni np. na podstawie naszego forum gdzie jest b. dużo opinii o uczelniach medycznych.
Kaamilu ale ja nie miałem innego pomysłu, więc uznałem, że losowanie będzie najlepszym wyborem. Niestety nie trafiło na legendarny WÓM, który jak każdy wie, jest najlepszy!

A i ja sie pytam gdzie by chcieli iść, jeśliby mieli takowy wybór
Ostatnio zmieniony 16 gru 2012, o 12:22 przez goodman, łącznie zmieniany 1 raz.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: lith »

A według mnie jak ktoś nie ma parcia na uczelnię blisko domu to równie dobrze może sobie wyliczankę zrobić. Ciężko powiedzieć, że jakaś uczelnia jest lepsza, inna gorsza. Wszędzie jest wyrównany poziom. Czy to wawka, czy bydgoszcz, czy lublin.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: zoo_ »

a ja jeszcze nie wiem
a powiedz mi, tę losowankę to robiłeś na zwykłych karteczkach?! slyszałam, że jak się zrobi na różowej to potem lepiej idzie na studiach, to może w wakacje uda mi się gdzieś wyjechać.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: goodman »

zoo_ pisze:a ja jeszcze nie wiem
a powiedz mi, tę losowankę to robiłeś na zwykłych karteczkach?! slyszałam, że jak się zrobi na różowej to potem lepiej idzie na studiach, to może w wakacje uda mi się gdzieś wyjechać.
zrobiłem to na takich kolorowych kartkach do segregatora, one mi zawsze szczęscie przynoszą
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: zła_studentka »

a mature mozna pisac na rozowych kartkach?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: zoo_ »

znajoma brata matki chrzestnej mojego kuzyna od strony ojca zawiozła im to miała, ale to trzeba mieć wtyki
zła_studentka
Posty: 122
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 11:42

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: zła_studentka »

utrudniaja ta mature jak sie da i po co mi bylo kserowac wszystkie notatki i podreczniki na rozowe kartki, skoro matura jest na bialych?
Woockash
Posty: 260
Rejestracja: 9 paź 2009, o 18:10

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: Woockash »

lepiej nie gdybać na zapas bo jeszcze się możemy nigdzie nie dostać (no, przynajmniej ja.)
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: Jivan »

ja jak będę miał wybór to idę do Lublina
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: Trzyszcz »

Czyli idziesz na łatwiznę?
Awatar użytkownika
distinguished
Posty: 267
Rejestracja: 17 maja 2012, o 22:24

Re: Gdzie i na jaką uczelnie chcecie się dostać po maturze'1

Post autor: distinguished »

Lublin lub Warszawa lub Łódź, bo najbliżej i tylko to kryterium biorę pod uwagę, a że WUM to WÓM to trudno się mówi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości