witam potrzebuje pomocy z chemii

Dyskusje dotyczące szerokiego spektrum zagadnień z dziedziny chemii, a w szczególności jej podstaw, zmierzających do zrozumienia prostych relacji chemicznych
ela19862
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2013, o 13:54

witam potrzebuje pomocy z chemii

Post autor: ela19862 »

Witam proszę o pomoc z tymi zadaniami poniewarz musze je oddać a z chemi jestem noga - typoy humanista ze mnie
wiec jeśli ma ktoś pomysł na rozwiązanie to prosze o pomoc
Załączniki
002.jpg
1 str
1 str
ногомас

Re: witam potrzebuje pomocy z chemii

Post autor: ногомас »

Humanista?

Ku*wa jak ja nie cierpię jak ktoś taki nadużywa tego słowa. To że nie potrafisz niczego z przedmiotów ścisłych nie czyni cię humanistą tylko idiotą.

nie napisałbym tego ale skoro jesteś humanistą to nie powinieneś zrobić takich byków, interpunkcję z litości pominę
Witam proszę o pomoc z tymi zadaniami poniewarz musze je oddać a z chemi jestem noga - typoy humanista ze mnie
wiec jeśli ma ktoś pomysł na rozwiązanie to prosze o pomoc
pewnie dostanę warn za inwektywę, ale z myśleniem to chyba na bakier skoro nie przyszło ci do głowy aby treść zadania wklepać do google.pl (znasz to?)

edit:
właśnie zauważyłem że jesteś dziewczyną, sorry za używanie formy męskiej
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: witam potrzebuje pomocy z chemii

Post autor: DMchemik »

&#x441&#x430&#x43C&#x43E&#x433&#x43E&#x43D pisze: To że nie potrafisz niczego z przedmiotów ścisłych nie czyni cię humanistą tylko idiotą.
Niezłe. Za to mój kolega lubi określenie: wybitny tumanista
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości