Studenci - z jakich książek uczyliście się do matury? Ile %?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Studenci - z jakich książek uczyliście się do matury? Ile %?

Post autor: Slowik »

Myślę, że taki temat się przyda i wybaczycie mi to, że zakładam go właśnie w tym dziale. Trzeba tu w końcu zaprosić już studiujących na naszych wymarzonych kierunkach, np. na lekarskim (tu jest chyba największy ruch na całym forum). Przecież zależy nam wszystkim na dobrych wynikach.

Zasada jest prosta: wypowiadają się studenci, którzy podają i książki, z których korzystali, i swoje wyniki. Może znajdziemy jakąś zależność między przerobionymi zadaniami i książkami, a wynikami
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studenci - z jakich książek uczyliście się do matury? Il

Post autor: Mårran »

A będę miła. Studentka się zwierza:

B: WSiP, notatki - 73%
Ch: notatki, operon - 87%
F: zadania od profa, kserówki z Maturalnie, że zdasz - 73%

Kto się pokusi o zrobienie tej szalonej statystyki? W sumie na wyniki wpłynąć mogą czynniki typu rocznik pisania matury, pierwszy raz czy poprawa itp.
Pani Buka
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: Studenci - z jakich książek uczyliście się do matury? Il

Post autor: Selene93 »

Nie sądzę, żeby była jakaś prosta zależność. Ja np. na operonie (i właściwie tylko operonie) z biologii wyciągnęłam 98%, a mnóstwo osób uważa jest w nim bardzo mało informacji q:
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: Studenci - z jakich książek uczyliście się do matury? Il

Post autor: Slowik »

M&#xE5rran pisze:Kto się pokusi o zrobienie tej szalonej statystyki?
Właściwie, to nie myślałem o tabelkach, wykresach czy czymkolwiek tego typu Myślę, że same odpowiedzi w wątku wystarczą
Selene93 pisze:Nie sądzę, żeby była jakaś prosta zależność. Ja np. na operonie (i właściwie tylko operonie) z biologii wyciągnęłam 98%, a mnóstwo osób uważa jest w nim bardzo mało informacji q:
Jakim Operonie? Tym repetytorium, które wychodzi co roku? No właśnie, jest już Biologia 2013?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2013, o 22:07 przez Slowik, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości