Repetytoria biologia

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
PanFoka
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2013, o 12:27

Repetytoria biologia

Post autor: PanFoka »

Witam!
W przyszłym roku będę zdawał maturę, interesuje mnie medycyna na akademii medycznej w Krakowie, jednak o tyle o ile chemie lubię i łatwo się jej ucze, to biologia to jakiś koszmar! Strasznie zniechęcają mnie do nauki podręczniki, na przykładowe dwie strony tekstu ważnej dla mnie treści znajduje może 10% całości.
Więc tutaj pytanie do osób już doświadczonych (tudzież osób które dostały sie na medycyne - niekoniecznie do krk oczywiście) czy sądzicie że nauka z samych repetytoriów pozwoli mi uzyskać 90%+ z rozszerzenia?
Porwałem się ostatnio w sklepie na repetytorium z biologii z grega, jak głosi wydawnictwo cały materiał w jednej książce (13 zł ) i przeglądając faktycznie, są same konkrety (oczywiście tylko według mnie dlatego też ten temat) same repetytorium ma 400 stron i obejmuje niby cały program na mature przewidziany

Czy to może zadziałać? czy jednak zakreślacz i książki z liceum są nie do zastąpienia :C. Jeżeli ma to szanse zadziałać to czy mozecie mi jakieś dobre repetytorum polecić?
pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości