Ból szyi i okolic uszu

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
kiernat
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2013, o 13:36

Ból szyi i okolic uszu

Post autor: kiernat »

Witam

W sobotę spadłem ze schodów i rozciąłęm głowę. Rana się nie nadaje do szycia mam inny problem. Od tego czasu szyja a także uszy dziwnie mnie bolą. Podobno jest to nadwyrężenie mięśni, znacie jakieś skuteczne lekarstwo żeby się tego pozbyć. Dodam że nie boli cały czas sporadycznie.

PS Jakieś dwa tygodnie temu tym razem sie przewróciłem na chodniku (gapa ze mnie) stłukłem głowe miałem to samo i przeszło po jednym dniu
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Ból szyi i okolic uszu

Post autor: Wendigo »

Podałeś za mało informacji. Musisz napisać co więcej na temat wypadku. rany, objawów, w jakich sytuacjach pojawia się ból i czy jest bardzo nasilony, czy są zaburzenia słyszenia itd. Takie rzeczy ciężko przez internet, najlepiej skontaktować się z lekarzem, jeżeli problem wydaje się poważny.
kiernat
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2013, o 13:36

Re: Ból szyi i okolic uszu

Post autor: kiernat »

Ból nie jest duży bolą mnie tylko mięśnie. Jak naciskam kręgi szyjne ogóle nie czuje bólu. Nie mam żadnych zaburzeń słyszenia , mdłości jedyne co mi przeszkadza to ciezko mi zasnać.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Ból szyi i okolic uszu

Post autor: Wendigo »

Jesteś pewien, że to ból mięśni? Czy ból się pojawia/nasila przy konkretnych ruchach?
kiernat
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2013, o 13:36

Re: Ból szyi i okolic uszu

Post autor: kiernat »

Raczej mięśnie mnie bolą jak dotykam kregów to nic nie czuje bólu. A boli stale nie wazne czy ruszam sie czy głowa jest w jednej pozycji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości