Opinia kursów przygotowawczych na Uniwer. Med. we Wrocławiu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
licealistka-medycyna
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2012, o 14:16

Opinia kursów przygotowawczych na Uniwer. Med. we Wrocławiu

Post autor: licealistka-medycyna »

Jeżeli ktoś z Was uczęszczał na niego, bardzo prosiłabym o podzielenie się opinią o nim. Sama zastanawiam się nad podobnym, ale wydaje mi się, że na Uniwersytecie jest bardziej rzetelny.
Wypowiedzcie się.
Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: Opinia kursów przygotowawczych na Uniwer. Med. we Wrocła

Post autor: lycha13 »

Nie chodziłam na kurs umedu, ale wiele o nim słyszałam. Generalnie ludzie byli na nie, ale pewnie głównie z powodu formuły kursów, czyli za dużo ludzi, za mało czasu i uwagi na jednostkę. Sama przez jakiś czas chodziłam na medicusa do Wro. Niby tragedii nei było ale już bym tam nie poszła. Ogólne zamieszanie i pełne klasy ( a kasa nie mała). Także jeżeli o mnie chodzi to ja bym na taki kurs nie szła, ale to już nie moja sprawa. Jedynym plusem takich zajęć są dobre materiały, które można odkupić na forum albo na lewo na allegro:P A z tego co kojarze to jedna dziewczyna mówiła że stosunek ceny do jakości kursu z medycznej nie jest zbyt zadowalający.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości