AM w Gdańsku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KAPUSTKA

AM w Gdańsku

Post autor: KAPUSTKA »

Mam zamiar studiować medycynę, ale nie wiem jaką uczelnię wybrać. Zastanawiam się nad Gdańskiem.Czy mógłby ktoś mi napisać, czy ta uczelnia jest dobra. Będę wdzięczna z opinie na temat tej AM.
ja:)

Re: AM w Gdańsku

Post autor: ja:) »

AM w Gdańsku jest dobra wiem bo sama tam studiuje,ale są znacznie lepsze.Moja siostra studiuje na UM w £odzi ,to jest podobno rewelacujną uczelnią medyczną,ale cięŻko jest się tam dostać a jeszcze cięŻej utrzymać.Warszawska AM jest teŻ dobra.I dobre słowa słyszałam o Poznaniu.
amelka15
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2007, o 08:15

Re: AM w Gdańsku

Post autor: amelka15 »

Kiedyś w jakieś gazecie (Polityka czy coś w tym rodzaju) był ranking różnych uczelni, oceniali studenci pod względem fachowości kadry, prowadzenia zajęć itp
AM w Gdańsku wypadła najgorzej.
Agnes
Posty: 26
Rejestracja: 5 lut 2008, o 22:14

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Agnes »

a może byście coś więcej napisali o AMG? jak się studiuje? ciężko jest? polecacie czy odradzacie?
aga.agnes
Posty: 66
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 11:09

Re: AM w Gdańsku

Post autor: aga.agnes »

Zależy na jakim kierunku.Rozumiem,że pytasz o lekarski?! Jeśli tak to hmmm nie wiem jak na innych jest.Tu jest znośnie.
Agnes
Posty: 26
Rejestracja: 5 lut 2008, o 22:14

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Agnes »

tak. chodziło mi o lekarski a czy uczelnia organizuje jakieś Dni Otwarte
aga.agnes
Posty: 66
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 11:09

Re: AM w Gdańsku

Post autor: aga.agnes »

Hmmm nie wiem czy w tym roku będą. Narazie nic nie wiadomo w tej sprawie.

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 09:22 ]
Agnes powiedz mi jeszcze jakie kryteria bierzesz pod uwagę oceniając czy odpowiada Ci dana AM/UM
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: AM w Gdańsku

Post autor: lung »

Z tego co ja slyszalem od jednej studentki z AM G. i tego co czytalem na necie, to wynika, ze jest to uczelnia dobra i warto na nią isc.
aga.agnes
Posty: 66
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 11:09

Re: AM w Gdańsku

Post autor: aga.agnes »

Prawda jest taka,że każdy z nas(studentów) tak naprawdę może się wypowiadać na temat własnej uczelni.Także uważam,że nie można mówić,że ta uczelnia jest ok ,a inna nie(innych nie zanymy). W rankingi też nie wierzcie bo każdy ranking(a jest ich po kilka w roku z różnych źródeł) mówi coś innego.
Każdemu odpowiada coś innego ,także tak naprawdę o każdej uczelni można powiedzieć,że jest dobra.

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 18:40 ]
A tak by the way.I tak na każdej AM/UM będzieci się uczyć tego samego.Po każdej będzieci miec takie same lek/mgr przed nazwiskiem i będzieci robić dokładnie to samo.Także czy sesns ma wybrzydzanie?! Ja uważam ,że nie.
Agnes
Posty: 26
Rejestracja: 5 lut 2008, o 22:14

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Agnes »

W sumie to masz rację Pytałaś mnie o kryteria: zaplecze naukowe, kadra To z grubsza najważniejsze. Dzięki
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Pasja »

Agnes wiesz już dokładnie na jakie uczelnie będziesz składała podania? Bo być może spotkamy się w Gdańsku:).
Agnes
Posty: 26
Rejestracja: 5 lut 2008, o 22:14

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Agnes »

A wiesz, że to byłoby bardzo prawdopodobne Do Gdańska składam na pewno, ale zamierzam też na PAM i do Warszawy
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM w Gdańsku

Post autor: Pasja »

A ja tylko do Gdańka,bo tutaj mieszka mój ukochany,bardzo długo walczyłam(w sumie walczyliśmy) o nasz związek i nie mogę teraz wyjechać. A on będzie kończył teraz studia. Ma pracę ,szanse na awans pod koniec roku.
Długo nas dzieliła odległość 400 km i wiem,że to nie służy związkowi.Dlatego świadomie składam papiery tylko tutaj.

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 22:19 ]
A i jeszcze coś.Agnieszki cos ciągnie do Gdańska.Ja też mam na imię Agnieszka:).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości