Pielęgniarstwo ŚUM 2013

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Aluśś
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2013, o 20:31

Pielęgniarstwo ŚUM 2013

Post autor: Aluśś »

Hej
Od niedawna zaczęłam planować, iż właśnie ten kierunek, na tej uczelni chciałbym studiować
Czy wie ktoś ile powinnam uzyskać procent z matury rozszerzonej z biologii, by się tam dostać?
Wybiera się też tam ktoś z Was (czytających to)? Jeśli tak, to odezwij się, może wiesz więcej na ten temat niż ja, i się powymieniamy informacjami
neli_3d
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 18:04

Re: Pielęgniarstwo ŚUM 2013

Post autor: neli_3d »

hej:) Ja tez chce studiowac ten kierunek. Chcialabym wiedziec gdzie odbywaja sie wyklady (czy tylko w katowicach)? I czy jak ktos uczyl sie przez 3 lata biologii rozszerzonej to jest łatwiej
paaatrycja
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 16:30

Re: Pielęgniarstwo ŚUM 2013

Post autor: paaatrycja »

Ja tak samo chciałabym dostać się na ten kierunek Niestety nie wiem, ale trzeba mieć punktów aby się dostać. Jeśli chodzi o biol rozszerzoną to nie wiem czy łatwiej, zależy jak kto się uczył, ale jeżeli zdaje się rozszerzenie na maturze to punkty liczymy razy 1.5 wiec wychodzi się na tym lepiej niż na podstawie.
Mayaa
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 15:35

Re: Pielęgniarstwo ŚUM 2013

Post autor: Mayaa »

Hej, ją studiuje na ŚUMie pielęgniarstwo. Tak szczerze to wystarczy zdać biologię podstawową żeby się dostać. Moim zdaniem osobom, które uczyły się rozszerzonej biolog jest trochę łatwiej, ale nie wszystkim.
I zdarzyło się kilka razy, że na wykłady trzeba było jechać do któregoś szpitala, zresztą tak samo jak na ćwiczenia.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości