system rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mufinek004d
Posty: 37
Rejestracja: 4 lis 2010, o 21:05

Re: system rekrutacji

Post autor: Mufinek004d »

Czy mogę się zarejestrować na 3 kierunki Lek-woj, lek, lek-dent na niektórych uczelniach można chyba tylko na 1 kierunek
Rejestracja na niestacjonarne rozpoczyna się równocześnie ze stacjonarnymi ? I za każdy kierunek muszę wnieść oddzielną opłatę
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: system rekrutacji

Post autor: Buniaaaa »

3x tak

Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: system rekrutacji

Post autor: BlaBlues »

aleks28052013, jak wejdziesz na stronę rekrutacji i klikniesz w poradnik, to na dole masz info na temat opłat:
Opłaty rekrutacyjnej należy dokonać po zarejestrowaniu się na dany kierunek w wyznaczonym, w harmonogramie czasie na konto wskazane w mailu rejestracyjnym. Po wskazanej dacie, zaksięgowane opłaty rejestracyjne nie będą brane pod uwagę np. w przypadku studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich rejestracji należy dokonać do dnia 28 czerwca. Księgowanie opłat odbędzie się do dnia 5 lipca (opłaty zaksięgowane po 5 lipca nie będą uwzględniane). Opłatę należy dokonać na każdy zarejestrowany kierunki i formę studiów.

A zarejestruj się wcześniej
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: system rekrutacji

Post autor: Madridistka »

Czy opłatę rekrutacyjną mogę spokojnie złożyć po wynikach?
adamraj
Posty: 37
Rejestracja: 13 lip 2012, o 19:59

Re: system rekrutacji

Post autor: adamraj »

Tak, ale najlepiej dla pewności od razu po wynikach
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: system rekrutacji

Post autor: kokardka »

A ja mam takie pytanie odnośnie rekrutacji, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Na stronie UM zaznaczam 3 x tak (pytania o zgodę na przetwarzanie danych itp), później wybieram Wydział Wojskowo-Lekarski i pojawia mi się tekst:
Jestem kandydatem w ramach limitu Ministerstwa Obrony Narodowej
zarejestrowanym już w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. *


Zaznaczam, że nie. Czy w ten sposób dokonam rejestracji na woj-lek ale zwykły? Nie chcę składać na MON i nie jestem pewna czy dobrze to wypełniam.
icha
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2013, o 01:21

Re: system rekrutacji

Post autor: icha »

Nawet jeśli chciałabyś składać na MON, to i tak byś nie mogła, bo termin dostarczenia dokumentów do wojska już minął
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: system rekrutacji

Post autor: kokardka »

icha pisze:Nawet jeśli chciałabyś składać na MON, to i tak byś nie mogła, bo termin dostarczenia dokumentów do wojska już minął
być może ale nie wiesz czy to dobra droga rejestracji?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: system rekrutacji

Post autor: Madridistka »

Tak, to dobra droga. MON ma ograniczoną ilość miejsc, to są miejsca sposnoerowane przez wojsko. Woj-lek z tego co wiem to praktycznie to samo co zwykły lek tylko masz możliwość podpisania na 3 roku kontraktu z wojskiem, wtedy wojsko cię utrzymuje, ale później musisz to u nich odpracować. Możesz też pozostać normalnym cywilem.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: system rekrutacji

Post autor: kokardka »

Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: system rekrutacji

Post autor: kokardka »

A powiedzcie mi co mam zaznaczyć jako kategorię? (chodzi o woj-lek) Czy muszę mieć komisję wojskową aby tam się rejestrować?
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: system rekrutacji

Post autor: Buniaaaa »

Jest taka opcja jak nie dotyczy
AnnaKa
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2013, o 13:27

Re: system rekrutacji

Post autor: AnnaKa »

Czy na kierunek lekarski i wojskowo-lekarski muszę się rejestrować oddzielnie, za każdym razem uzupełniając formularz?

Czy moje zdjęcie może mieć 100kB? :-P W jednym miejscu jest napisane, że zdjęcie musi mieć do 50kB, a w drugim - do 3072kB.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości