Czy to sensowne połączenie?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
EopPiotrek
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 17:12

Czy to sensowne połączenie?

Post autor: EopPiotrek »

Witam!
Jestem obecnie w drugiej klasie liceum na profilu humanistycznym: pol-wos-geo. Przez dwa pierwsze miesiące w pierwszej klasie byłem na profilu biol-chem-fiz, ale cóż, pogoń za marzeniem w zawodzie dziennikarza zrobił swoje, przeniosłem się, czego żałuję.
Od drugiego semestru pierwszej klasy uczę się rozszerzonej biologii, robię to niestety sam, gdyż plan lekcji uniemożliwia mi chodzenie na biologię do klasy biol-chem. Oprócz tego uczę się rozszerzonej geografii (oraz polskiego i angielskiego). Jakby tego było mało, w styczniu zacząłem korepetycje z rozszerzonej chemii (obecnie kończę pierwszą książkę z Operonu), i bardzo chciałbym zdawać ją na maturze, aczkolwiek wątpię w to, iż uda mi się zdać ją na dobrym wyniku.
Czy widzicie jakiś przyszłościowy kierunek po maturze z rozszerzonej biologii i geografii?
Czy moglibyście polecić mi jakieś działania, książki, które mogą pomóc mi przygotować się do matury z chemii?
Chciałbym się też dowiedzieć jak wygląda sytuacja na rynku pracy po analityce medycznej.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości