Rozmowa kwalifikacyjna mgr fizjo

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
black_s-line
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 16:46

Rozmowa kwalifikacyjna mgr fizjo

Post autor: black_s-line »

Witam
Czy ktoś z Was wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na magisterkę w Lublinie? Na czym ona polega i co jest ocenianie? Są to losowe pytania czy omówienie jakiegoś tematu?
Pytanko: kto z Was się wybiera na mgr do Lublina na fizjo?
Pozdrawiam
sunnyAzurka
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 18:17

Re: Rozmowa kwalifikacyjna mgr fizjo

Post autor: sunnyAzurka »

Hej. Ja się wybieram , jeśli się dostanę również podpisuje się pod pytaniem.Nie mam tam znajomych,a na stronie UM niewiele jest napisane na temat rozmowy kwalifikacyjnej oprócz terminów Byłoby miło gdyby ktoś napisał kilka zdań na jej temat. Pozdrawiam
AgNiEsZkA808
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:45

Re: Rozmowa kwalifikacyjna mgr fizjo

Post autor: AgNiEsZkA808 »

Witam wszystkich! )
Także planuję iść do Lublina na magisterkę jak się uda I mam nadzieje, że jednak ktoś się znajdzie kto odpowie na te pytania które nas interesują Bo w sumie sama jestem ciekawa jak to wygląda
Z tego co ja słyszałam to najczęściej były zadawane te pytania, które studenci UM dostali do nauki do obrony pracy licencjackiej
No ale fajnie byłoby jakby wypowiedziała się osoba, która już była na takiej rozmowie )
Pozdrawiam
sunnyAzurka
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 18:17

Re: Rozmowa kwalifikacyjna mgr fizjo

Post autor: sunnyAzurka »

Słyszałam ,że w tamtym roku było więcej miejsc i w miarę łatwo było się dostać .W tym jest 80 na dzienne i 80 na zaoczne.

Może ktoś wie czy łatwiej się dostać na stacjonarne czy niestacjonarne mgr.? Ludzie z którymi rozmawiam częściej wybierają mgr. zaoczną, bo chcą pracować, odrabiać staż,mają inne obowiązki itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość