Studia 2013/2014 ŚUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: mrsdavis »

brzoza94, katedry mają porozwieszane takie informacje w gablotkach. Możesz liczyć, że ktoś pojedzie na uczelnię, zrobi zdjęcia i wrzuci na grupę fejsbukową.
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: neverforever »

mrsdavis a slyszałaś coś czego mamy się uczyc z biofizyki? bo prawdopodobnie to z tego mamy tylko już się wcześniej przygotować, a reszta to organizacyjne pierwsze zajęcia
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: terrible_justyna »

brzoza94, z tego co pamiętam u nas wejściówki były dopiero od drugich zajęć. jedynie na anatomię trzeba było umieć podział kości, płaszczyzn, osi, łopatkę, obojczyk, kość ramienną.

neverforever, rozpiska ćwiczeń będzie wywieszona, tylko że problem tkwi w tym, kto które ćwiczenie. bo grupy nie idą równo ze sobą.
proponuję zadzwonić do sekretariatu biofizyki, tam jest przemiła pani sekretarka i wszystko Wam powie

jak już się dowiecie które ćwiczenie to wymagane podręczniki to Kędzia, Pilawski i Jaroszyk. do każdego ćwiczenia są podane rozdziały, których się macie nauczyć.
aa i powinien też wisieć podział na sekcje, która ma z jakim prowadzącym.
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: neverforever »

Kod: Zaznacz cały

213.227.100.63/PokazCaly2.asp 
telefon ten?:P
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: terrible_justyna »

link przekierowuje na anatomie w ligocie.


Nazwa:
Katedra i Zakład Biofizyki
Kierownik:
dr hab. n. fiz. Karol Monkos
Adres:
41-808 Zabrze Rokitnica, ul. Jordana 19


tu masz
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: neverforever »

dzieki bardzo:)
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: mrsdavis »

neverforever, jak zadzwonisz, to daj znać, czego się dowiedziałaś.
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: neverforever »

pani powiedziala ze nic nie wie, i jutro będzie jakieś spotkanie i dopiero w poniedziałek zadzwonić, tylko że w poniedziałek to już można sie samemu przejść do gablotki
kolczatka
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2013, o 11:39

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: kolczatka »

Czy w Kato trzeba mieć na zajęcia obuwie zamienne tzn. takie szpitalne klapki, czy tylko białe spody, czy obojętnie?

I czy są jakieś specjalne wymagania co do fartucha, musi być w 100% bawełniany?

Sorry za dziwne pytania, pewnie się okaże, że to wszystko jedno
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: kimiak »

kolczatka pisze:Czy w Kato trzeba mieć na zajęcia obuwie zamienne tzn. takie szpitalne klapki, czy tylko białe spody, czy obojętnie?

I czy są jakieś specjalne wymagania co do fartucha, musi być w 100% bawełniany?

Sorry za dziwne pytania, pewnie się okaże, że to wszystko jedno
żadnych tego typu wymagań nie ma śmigasz w jakichkolwiek butach, a fartuch laboratoryjny ma być po prostu biały)
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: siemson »

Heeej! czy mógłby ktoś być tak dobry i napisać czego ciekawego dowiedzieliście się dzisiaj na Immatrykulacji? Chodzi mi o Katowice. Ja dostałam się dopiero dzisiaj i chętnie się dowiem co i jak. Bardzo Was proszę o odpowiedź.
Daenary
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 20:27

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: Daenary »

Hej sluchajcie, moj komputer ma male problemy i nie otwiera mi strony z planem zajec. Jestem z katowickiej i czy moglby ktos wrzucic tu linka z planu z anatomicznej? Nie mam takiej mozliwosci i bylabym bardzo wdzieczna moze byc screen czy cokolwiek xd
Daenary
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 20:27

Re: Studia 2013/2014 ŚUM

Post autor: Daenary »

Daenary pisze:Hej sluchajcie, moj komputer ma male problemy i nie otwiera mi strony z planem zajec. Jestem z katowickiej i czy moglby ktos wrzucic tu linka z planu z anatomicznej? Nie mam takiej mozliwosci i bylabym bardzo wdzieczna moze byc screen czy cokolwiek xd
Daenary pisze:Hej sluchajcie, moj komputer ma male problemy i nie otwiera mi strony z planem zajec. Jestem z katowickiej i czy moglby ktos wrzucic tu linka z planu z anatomicznej? Nie mam takiej mozliwosci i bylabym bardzo wdzieczna moze byc screen czy cokolwiek xd

Zapomnialam dodac, ze jestem z lekarskiego dzieki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości