Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: goodman »

Tak, ucząc się tyle już na pewno zunifikowałeś oddziaływania elektrosłabe z silnym jądrowym oraz grawitacyjnym, skwantowałeś przy okazji grawitacje i opisałeś matematycznie turbulencje Einstein byłby z ciebie dumny.
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: halidor »

fizyki sie jeszcze nie uczylem. ale bedzie dobrze , 4 dni wystarcza, wole ja niz matme
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: promyczek14175 »

fizyka w 4 dni? yyyyltfacepalm
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: goodman »

hitler Danię w 6 godzin podbił, to halidor miałby się fizyki w 4 dni nie nauczyć?
obaj są na h.
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: promyczek14175 »

goodman, propsy!
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: halidor »

w tamtym roku się nic nie uczylem i napisałem na 72%, w tym roku pouczę się 4 dni i wystarczy, myślę że spokojnie ją napiszę na 90%, jak nie będzie za duzo teorii to nawet na więcej
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: promyczek14175 »

daj Ci Boże
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: Bioguah0 »

Widzę, że ciekawa konwersacja się rozkręciła. Co do korepetycji to opinie są podzielone, jednak raczej wszyscy odradzają korki od I klasy. Może to i racja. Tym bardziej, że w I klasie mamy tylko chemię podstawową, którą ogarniają humaniści bez problemu. No i koszty. niby 40 zł to nie jest dużo, jednak chodząc przez rok dajmy na to raz w tygodniu wyjdzie kosmiczna kwota jak na drobne lekcje o A no i jeszcze jedna osoba napisała, że korepetycje dają mniejszą satysfakcję z pozytywnego wyniku na maturze. Hahahaha. przecież korepetytor nie nauczy się za mnie materiału, jedynie nakieruje, pozwoli zrozumieć i w ogóle. Sam fakt, że dostałeś/aś się na medycynę jest niezaprzeczalnie jedną wielką satysfakcją.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: Lektom »

Ajj chodźcie na te korki od podstawówki. Więcej klienteli będzie

a co do tej satysfakcji to pewnie każdy odczuwa inaczej. ale ja choćby przed rodzicami czułbym większą satysfakcję że dostałem się bo sam na to zapracowałem, a nie dzięki temu, że chodziłem za ich pieniądze do najlepszego korepetytora w mieście.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: Piotrr »

ja chodze na korki i oplacam je ze swojej pensji i nie czuje sie wcale gorszy, ani mniej usatysfakcjonowany z tego powodu, a pracuje ciezko na swoj sukces ,ktory mam nadzieje nadejdzie niedlugo.
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: mrsdavis »

A ja wykorzystuję pieniądze rodziców i też nie czuję się gorsza.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: Piotrr »

ten watek jest w ogole bez sensu. Chcesz sie dostac to siadaj na 4 literach i sie ucz a nie wymyslaj pierdoly byle by sie nie uczyc. Tak do autora watku. Chyba dostaje powoli spiny.

Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Co robić, by się udało? MEDYCYNA

Post autor: Lektom »

Piotrr pisze:ten watek jest w ogole bez sensu. Chcesz sie dostac to siadaj na 4 literach i sie ucz a nie wymyslaj pierdoly byle by sie nie uczyc. Tak do autora watku. Chyba dostaje powoli spiny.

dokładnie Piotrr.

Każdy ma swój przepis na sukces i nie każdemu jest pisane ten sukces osiągnąć
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości